GESS Turkey Eğitim Konferansı

Eğitim Konferansı

GESS Turkey Eğitim Konferansı

Dünyanın dört bir tarafından bir araya gelecek olan endüstri liderlerinin ve her kademeden eğitimcinin vereceği konferansları ücretsiz olarak dinleyebilir, workshoplarına katılabilirsiniz. Ortak çalışmaya dayalı ve yenilikçi oturumları sayesinde öğrendiğiniz eğitim metotlarını hemen sınıflarınızda uygulamaya geçirebilirsiniz.

3 gün sürecek, yenilikçi içeriğiyle tüm kademelerden öğretmenlere hitap eden harika bir etkinlik!

GESS’in en güzel yanı, bir araya gelmek, uzmanlıklarını paylaşmak ve birbirimizden bir şeyler öğrenmek için tüm seviyelerdeki ve disiplinlerdeki eğitimciler için bir platform oluşturmamızdır. Okulunuzda gurur duyduğunuz bir şey yapıyorsanız ve bu harika sonuçlar görüyorsa, sizden haber almak istersiniz. Konuşabileceğin konuların bazılarına bir göz atın ama bunlarla sınırlı kalmayın …

Digital / ICT / Virtual Reality
Special Educational Needs (inc. Gifted and Talented)
School Management
Early Years Education
STEAM
Subject-specific Learning
Leadership and Management

GESS Turkey eğitim camiasından doğru kişilerle sürekli olarak fikir alış verişinde bulunarak en doğru ve en güncel içerikleri aynı çatı altında sunmaya hazırlanıyor.

Ayrıca GESS Turkey konferansında da yer alabilirsiniz! Öğrencilerinizi eğitime teşvik eden ilham verici yenilikleri duymak isteriz!

Fuarımız global Pazar liderlerinin canlı sunumlarının yanı sıra en yeni eğitim ürünlerini ve hizmetlerini ziyaretçilere sunacak. Dünya çapında tanınırlığa sahip eğitim fuarı ve konferanslarından biri olan GESS Turkey tüm eğitim alanlarından 100’ü aşkın dünyaca ünlü eğitim markasının en iyi ve en yeni ürünlerine ev sahipliği yapacak.

Okul müdürlerinden tedarik müdürlerine, bölüm başkanlarından dekanlara, profesörlerden öğretmenlere kadar tüm seviyedeki eğitimciler için organize edilmiş olan GESS Turkey’de herkes için bir şeyler var.

25-27 EKİM 2018. WOW İSTANBUL KONGRE MERKEZİ

https://www.gess-turkey.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

fifteen − 11 =