Gerçek Yeraltı Rap Yarışması

Sabancı Üniversitesi Radyo Kulübü (RadyoSU), Zuhal Müzik ve Metropol Music ana sponsorluğunda, Hiphoplife.com.tr basın sponsorluğuyla Gerçek Yeraltı Rap Yarışması düzenliyor. Yarışmaya son katılım tarihi ise 1 Mayıs 2011.
Gerçek Yeraltı Rap Yarışması ile sesini henüz duyuramamış genç isimlere bir fırsat sunmak amaçlanıyor.

Son katılım tarihi 1 Mayıs Pazar günü olan olan yarışmanın katılım şartları ise şöyle:

• Katılımcılar Metropol Music’ten Müzikalite’nin hazırlamış olduğu 6 altyapıdan birisini seçerek solo olarak şarkılarını kaydetmeli ve altyapı üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamalıdırlar.
• Yalnızca bir şarkı ile yarışmaya katılabilir. Birden fazla şarkı gönderen katılımcıların ilk gönderilen şarkıları geçerli sayılacaktır.
• Yarışmaya grup olarak katılmak yasaktır, sadece solo şarkılar yarışmaya kabul edilecektir.
• Şarkılar [email protected] ‘a yollanmalıdır.

Yarışma jürisi ile de oldukça dikkat çekiyor. Juride DJ Funky “C”,  Ayben, Pit10, Saian, Rapozof, Kupa-A ve İtaat yer alıyor.

İlk 5’e girenler ödüllendirilecek
Gerçek Yeraltı ekibi, ilk 3 sırayı alan isimlerle özel bir radyo yayını gerçekleştirecek ve bu isimler RadyoSU stüdyolarında Gerçek Yeraltı programının canlı yayın konuğu olacak.  İlk 5’e girenler ise yine Gerçek Yeraltı tarafından düzenlenecek olan Rap Workshop’a ücretsiz katılma hakkını kazanacak. Diğer ödüller ise şöyle:

1. Zuhal Müzik’ten 400 TL’lik hediye + Metropol Music tarafından 5 şarkılık Albüm kaydı
2. Zuhal Müzik’ten 400 TL’lik hediye
3. Zuhal Müzik’ten 400 TL’lik hediye

Detaylı Bilgi:
www.facebook.com/gercekyeralti – www.radyosu.org