GENOVA ÜNİVERSİTESİ BURSLU MASTER PROGRAMI DUYURUSU

İtalya Başkonsolosluğu Ticari İlişkileri Geliştirme Bölümü olan İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı Ekonomik Gelişmeler Bakanlığı’na bağlı, Türkiye ile Italya arasındaki ilişkileri canlandırma ve güçlendirmeyi amaçlayan bir kuruluştur, bu bağlamda bildirmek isteriz ki bu yıl İtalyan Ekonomik Gelişmeler Bakanlığı, Genova Üniversitesi ve Simest ( Yurt dışında bulunan İtalyan Firmalara ekonomik destek veren kuruluş) iş birliği ile mezun öğrencilerin burslu olarak Uluslararası Turizm konusunda Master yapmaları imkanı doğmuştur.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu farklı ülkelerden (Mısır, Rusya, Polonya,Ukrayna..v.s.) toplam 20 mezun öğrenci burs imkanından yararlanabilecektir. Söz konusu Master programına bursdan muaf olacak şekilde ise 5 kişi kabul edilecektir.

İlgili Master programına başvuru için son gün 15.01.2013 ‘dür. Söz konusu duyuru 23.11.2012 tarihli İtalyan Resmi Gazetesinde yayınlanmaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümleriyle bu duyuruyu paylaşmak istedik, ayrıntılı bilgi için www.simest.it ve/veya www.studenti.unige.it adreslerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin