Gençlik Programında Yeterliliğe Dayalı Öğrenme

Gençlik Programında Yeterliliğe Dayalı Öğrenme,26-30 Ağustos 2013,Antalya

Avrupa Birliği’nin bir girişimi olan Gençlik Programı çerçevesinde AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Gençlik Programı Genel Koordinatörlüğü tarafından 26-30 Ağustos 2013 tarihleri arasında Antalya’da ulusal düzeyde “Gençlik Programında Yeterliliğe Dayalı Öğrenme” eğitim kursu düzenlenecektir. Eğitime katılımı kabul edilenlerin yolculuk ve eğitimle ilgili masrafları Merkezimiz tarafından karşılanacaktır.

Başvuru Sürecine İlişkin Bilgiler:
Eğitim son başvuru tarihi: 01.08.2013
Kabul listesinin www.genclik.gov.tr adresinde duyurulma tarihi: 05.08.2013
Katılımcıların teyitlerini en geç bildirme tarihi: 06.08.2013
Eğitim tarihi: 26-30 Ağustos 2013
Eğitim Yeri: Antalya
Lütfen;
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDFSSWtNWTJPNTJvbUJ4VE5DT2FXclE6MA
adresinde yer alan başvuru formunu en geç 01 Ağustos 2013 Saat: 18:00’a kadar doldurarak gönderiniz. Son başvuru tarihinden ve saatinden sonra gönderilen hiçbir başvuru dikkate alınmayacaktır. 05 Ağustos 2013 saat 17:00’da eğitime seçilenlerin isimleri web sitemizin ”Etkinlikler” bölümünde yayınlanacaktır.
Eğitime her kuruluş adına bir katılımcı kabul edilebilmektedir. Seçildiği halde kursa katılamayacak ya da 06 Ağustos 2013 tarihine kadar katılımını onaylamayan adayların yerine yedek listeden katılımcılar dahil edilecektir. Yerini iptal eden katılımcının yerini kendi kuruluşundan başka biriyle değiştirmesi mümkün değildir.

Konaklama ve Ulaşım :
AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı “Gençlik Programında Yeterliliğe Dayalı Öğrenme” eğitim kursu ücretsizdir. Eğitim Antalya düzenlenecektir. 5 günlük program boyunca, tüm katılımcıların yeme, içme, konaklama masrafları AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından karşılanacaktır. Eğitimin düzenleneceği şehre ulaşım masrafları da (Eğitimin başlangıç ve bitiş tarihleri göz önünde bulundurulma ve ekonomik bilet –otobüs ve/veya tren bileti- olma koşulu ile) yine Başkanlığımız tarafından karşılanacak olup gerekli seyahat belgesi ve/veya faturaların ibrazı karşılığında eğitimden sonra katılımcıların belirttikleri bankalardaki Avro hesaplarına, bilet bedeli ve/veya rayiç bedel üzerinden ödemeler yapılacaktır.
Eğitimin tüm oturumlarına katılım zorunludur.
Eğitimin gerçekleştirileceği yerin tam ve açık adresi başvuruları kabul edilen katılımcılara formda belirttikleri e-posta adresleri vasıtasıyla ulaştırılacaktır.

İletişim :
Zuhal AKDAĞ E-mail : zuhal.akdag@ua.gov.tr Tel: 0312 409 60 18