Gelişim V10

Gelişim V10
Gelişim V10

ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu olarak her sene düzenlenen GELİŞİM etkinliği, 25-26 Aralık 2023 tarihlerinde düzenlenecek GELİŞİM V10 ile devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu yılki GELİŞİM etkinliği de alanında uzman katılımcıların tecrübeleri, geçmişleri ve bilgi birikimleri üzerine yapacakları sunumlarla öğrencilerin hayatlarına farklı bakış açıları getirmeyi hedefliyor.

Önceki senelerde Celal Şengör, Harun Can, Ceren Sungur, Caner Özyurtlu ve Yavuz Dizdar gibi birçok değerli isimleri ağırladığımız Gelişim etkinliği, katılımcılarımızın tecrübeleri ve bilgi birikimleri üzerine yapacakları sunumlarla, üniversitemizdeki her öğrenciye ulaşmayı, hayatlarına farklı bir bakış açısı getirmeyi ve ışık olmayı amaçlamaktadır.

Bu seneki katılımcılar İhsan Canıtez, Taner Çağlı, Güray Aydın, Ertan Sinan Şahin, Sabri Can Onay Yontar ve Taha Ulukaya ile sanat, spor, temel bilimler gibi birçok farklı alanda katılımcılarımızın ufkunu genişletecek çok renkli bir etkinlik gerçekleştirilmesi hedeflemektedir.

Etkinlik anından kareler, fuaye alanı, çekilişler gibi birçok şeyden anında haberdar olmak için bizi https://www.instagram.com/acmhacettepe/ adresinden takip edebilirsiniz.