GELENEKSEL 9. BİLİM ŞENLİĞİ

Çağdaş Eğitime Destek Derneği’nin her yıl düzenlediği İlköğretim Okulları arası Geleneksel 9. Bilim Şenliği hazırlıkları başladı. 5 Mayıs 2011 Perşembe günü MEV Gökkuşağı İlköğretim Okulu Salonlarında yapılacak bilim şenliği geçmiş yılların başarılarını katlayacak şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

Matematik, Fen Bilimleri ve Teknoloji/Tasarım  alanlarında, öğrencilerimizin bin bir emekle meydana getirdikleri projelerin sergilenmesi, sunumlarının yapılması, değerlendirilmesi ve başarılı olanların ödüllendirilmesi bunlara ilaveten Gösteri Gruplarının şenliğimize şenlik katacak öğrencilerimizi seyretme zevkine ulaşacağız.

Ayrıca şenlik süresince sürpriz  etkinliklerimizin de planlaması yapılmaktadır.  Çocuklarımız; siz velilerimizden, eği-timcilerimizden, halkımızdan ve seyredenlerimizden sadece başarıları için ilgi,  alkış ve övünç sözleri duymak ve alkış beklemektedirler.

Bizler Dernek Yönetim Kurulu olarak amacımız bölgemiz okullarını bir araya getirmek, kaynaştırmak, birlik beraberlik içinde olmalarını sağlamak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarılarını görmek yani çorbada bir tutam tuzumuzun olması  bizlere birer ödül olacaktır.

Eğitimimize yön veren değerli okullarımıza, yöneticilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve görevlilerine 5 Mayıs 2011 Perşembe günü Bilim Şenlik Alanında sizleri bekliyoruz.  Saygılarımızla.

                                                      ÇAĞDAŞ EĞİTİME DESTEK DERNEĞİ
                                                                       YÖNETİM KURUL