Gelecekte Ulaşım Hikaye Yarışması

Hikaye Yarışması
Hikaye Yarışması

Avrupa Hareketlilik Haftası için gerçekleştireceğimiz hikaye yarışmasının konusu “Gelecekte Ulaşım” üzerine olacaktır. Etkinliğin ana amacı, sürdürülebilir ve çevre dostu ulaşımın ön plana çıkarılmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle gelecekte de bu tür özellikler göz önünde bulundurularak tasarlanmış yeni ulaşım araçlarını ya da biçimlerini hayal etmenizi istiyoruz. Unutmayınız ki gelecek sizsiniz ve onu tasarlamak sizin elinizde!

Yarışmaya başvuran yarışmacılarımız, karakter sayısı 15.000’i geçmeyecek birer hikaye yazıp bu hikayeleri Google Forms aracılığı ile bize ulaştırmaları gerekmektedir. Hikayeler jürilerimiz tarafından belirli kriterler doğrultusunda değerlendirilecektir. Ayrıca yarışmanın kazananı sürpriz ödüle sahip olacak!

Konu: Gelecekte Ulaşım
Son Başvuru Zamanı: 20 Eylül 2020
Sonuçların Açıklanması: 22 Eylül

Konu açıklaması: Avrupa hareketlilik haftası, sürdürülebilir ve çevre dostu ulaşımın ön plana çıkarılmasını amaçlamaktadır. Gelecekte de bu tür özellikler göz önünde bulundurularak tasarlanmış yeni ulaşım araçlarını ya da biçimlerini hayal etmenizi istiyoruz. Unutmayınız ki gelecek sizsiniz ve onu tasarlamak sizin elinizde!

Kurallar: Hikayelerinizi lütfen pdf formatında yükleyiniz. Hikayeniz maksimum 15.000 karakter, 12 punto, times new roman karakterinde, 1.5 satır aralığından oluşmalıdır. Hikayelerinizin tarafsız değerlendirilmesi için gönderdiğiniz hikayenizin sonunda isminiz yerine rumuzunuzu yazınız ve pdf ismini de rumuzunuz ile kaydediniz.

Ödüller: 1.’ye Reeder, 2.’ye 1 yıllık storytel üyeliği, 2.’ye 6 aylık storytel üyeliği ve katılan herkesin adına HÜMED tarafından fidan dikilerek, sertifikalandırılacaktır.

Sorularınız olursa, seray.sahsuvar@gelecek.org.tr adresine mail atabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi sahipi olmak ve yarışmaya katılmak için gelecek.org.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Avrupa Hareketlilik Haftası / Hikaye Yarışması başvuru formu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

nine − seven =