Geleceğin Bilimi Forumu Başlıyor

Geçmişten ilham alıp geleceğe yön verenlerin sahnesi Geleceğin Bilimi Forumu’19 bu sene Medipol Üniversitesi ev sahipliğinde dördüncüsünü gerçekleştirmenin heyecanını yaşarken farklı alanlardan lisans, lisansüstü ve lisans öncesi öğrenciler ile alanında uzman hocaları bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Değişimin hem özümüze dönüşle hem de geçmişe ait bilgilerin bugüne aktarılmasıyla gercekleşeceğine inanıyor ve bu uğurda bize örnek olmuş değerli bilim insanlarımızın izinden gitmeyi kendimize görev biliyoruz. Multidisipliner yapımızı sahnede, sergi alanlarında, atölyelerde ve etkileşim alanlarında görebileceğiniz bu bilim festivalinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hedeflediğimiz multidisipliner yapıyı sahnede, sergi alanlarında, atölyelerde ve etkileşim alanlarında göreceğiniz Geleceğin Bilimi Forumu konseptini düzenleyen takımdır. Kısaca her sene Mart ayında gerçekleşen ve bir bilim festivali olarak düşünülebilecek 2 günün organizatörüdür. Farklı alanlardan lisans, lisansüstü ve lisansöncesi öğrenciler ile alanında uzman hocaları bilim temelinde biraraya getirmeyi, üretmeyi, gelişime teşviki hedeflemektedir.

 

GBF2019’a katılmaya hak kazanan kişiler kayıt formlarına göre belirleneceğinden ön kayıt yaptırmak mecburidir.

GBf19’a katılım kontenjanlarla sınırlıdır.

GBf2019 forum ücreti 100 TL olarak belirlenmiştir. 18 yaş altı katılımcılar ve Gelecek Hareketi Derneği aktif üyeleri için forum ücretsizdir.

Detaylar ve Başvuru için Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here