Geleceğin Bilim Adamları Sömestrde Carousel de

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu sömestr tatilinde minik ziyaretçilerinin içindeki büyük mucitleri ortaya çıkartıyor.

 

Carousel AVM, bu yıl 28 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan sömestr tatilinde çocuk ziyaretçilerine birbirinden özel, keyifli ve farklı birçok interaktif etkinliğe sahne olacak.

5 – 6 – 7 – 8 Şubat tarihleri arasında Bahçeşehir Koleji işbirliğiyle Carousel sahnede kurulan dev laboratuarda çocuklar deneyler yaparak öğrenirken aynı zamanda eğlenceli dakikalar geçirecekler. 5 – 8 Şubat tarihleri arasında 4 – 12 yaş grubu çocuklar için Bahçeşehir Koleji’nin deneyimli eğitmenleri eşliğinde saat 12.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilecek farklı içeriklerdeki deneylerle minikler, geleceğin bilim adamları olma yolunda büyük adımlar atacaklar.

Carousel sahnede kurulan dev laboratuarda bilime ve keşfetmeye dair çeşitli deneyler yapacak olan çocukları; “sıcak hava balonu yapalım” deneyinden “rüzgar torbası“na, “arkadaşım yumurta” deneyinden “zıplayan pinpon topları” deneyine kadar daha birçok eğitici ve interaktif etkinlikler bekliyor.

Carousel’de Sömestr Etkinlikleri Dur Durak Bilmiyor…

Minik ziyaretçilerinin tatillerini en iyi şekilde değerlendirmesi için birçok keyifli ve eğitici alternatif sunan Carousel’de sömestr etkinlikleri hiç bitmiyor.

31 Ocak – 4 Şubat ve 10 Şubat – 13 Şubat tarihlerinde saat 14.00 – 17.00 arasında Carousel’i ziyaret eden çocuklar, Parti Dünyası işbirliğiyle Carousel sahnede kurulan atölye sınıflarında hayal güçlerini ve el becerilerini çeşitli atölye çalışmalarıyla geliştiriyor.