Geleceğe Dönüşüme Hazır mısınız?

Proje Yönetim Zirvesi
Geleceğe Dönüşüme Hazır mısınız?

Takım çalışmasına gönül veren gönüllülerden oluşan PMI-TR ailesi olarak, 2019 yılı etkinlikleri kapsamında, 21-22 Haziran 2019 tarihlerinde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nda (BTK) gerçekleştireceğimiz zirvemizin teması “Geleceğe Dönüşüm” olarak belirlenmiştir.

Zirvemizde fütüristik imgeler kullanarak gelecekçiliğin hayat bulduğu ve yakın geleceğin simülasyonunun yapıldığı keyifli bir etkinlik tasarlanmaktadır. Teknolojide Dönüşüm, Ekonomide Dönüşüm ve Toplumda Dönüşüm başlıkları da işlenerek zirve zenginleştirilecektir. Bu etkinliklerin yanında geleceğe dönüşümde önemli rolleri olacak genç yenilikçi şirketler de zirvemizde “Geleceğin Genç Anahtarları” holünde fark yaratan ürünlerini ve kendilerini tanıtacaklardır.

Zirvede dönüşümün hemen şimdi ve her zaman güncel bir başlık olarak gündemde kalacağı vurgulanacaktır.
Geleceğe dönüşümde proje yönetimi konusundaki son gelişmeler ile kamu ve özel sektördeki önde gelen kurumların proje yönetimi uygulamalarını ve deneyimlerini dinleme fırsatı yakalanabileceği Proje Yönetim Zirvesi 2019, katılımcılara farklı bir vizyon katmayı ve katılımcıların proje yönetimine daha geniş bir perspektiften bakabilmelerini amaçlamaktadır.

Proje yönetimi konusunda ülkemizde gerçekleştirilen en geniş kapsamlı bu etkinliğe proje yönetimi konusuna ilgi duyan, bu alanda çalışan, çalışmak isteyen tüm profesyonelleri, akademisyenleri ve öğrencileri bekliyoruz.

21-22 Haziran’da Ankara’da

Eskişehir Yolu 10.Km No: 276 Posta Kodu: 06530 Çankaya/Ankara
https://www.pmi.org.tr/summit/ankara2019