“GEÇ KALMA, DÖNÜŞÜME BAŞLA!” Projemizin Afiş, Logo ve Tagulu seçildi.

Trabzon-Vakfıkebir

Kemaliye Adnan Demirtürk İlkokulu  olarak eTwinning “Geç Kalma, Dönüşüme Başla!” ulusal projesine dâhiliz. Projemizde geri dönüşümün önemi, geri dönüştürülebilir atıklar konusunda farkındalık yaratmak amaçlanmaktadır. Proje ortak çerçeve programı kapsamında çalışmalarımız sürmektedir. Projemizin afiş ve logosunu belirlemek üzere yapılan afiş, logo ve tagul yarışması sonuçlanmıştır.

Projemizin temel amaçlarından biri olan Web 2.0 araçlarını  öğrencilerimize tanıtmak ve bu araçları aktif bir şekilde kullandırmaktır. Bu kapsamda projemizin afişi ve logosunu belirlemek için bir yarışma düzenledik. Okullarımızca web 2.0 araçlarıyla hazırlanan afiş, tagul ve logolarımız  için Google Forms anket aracı ile oylama yapıldı.

Oylama sonucunda Manisa Çağatay Uluçay İlkokulu tarafından hazırlanan logo birinci seçilmiş ve projemizin ortak logosu olmuştur. Afiş yarışmasında ise Bursa Bala Hatun Anaokulu tarafından hazırlanan afiş ve Trabzon Vakfıkebir Kemaliye Adnan Demirtürk İlkokulu’nun tagul çalışması en çok oyu alarak birinci seçilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

10 + nine =