GDG Sivas ve DSC Sivas “Online Hackathon”

Hackathon
Online Hackathon

Merhabalar,
GDG Sivas ve DSC Sivas olarak uzun süredir üzerinde özveri ile çalıştığımız “Online Hackathon” sürecimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

“Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları, Birleşmiş Milletler üyesi ülkeler tarafından 2030 sonuna kadar ulaşılması amaçlanan hedefleri içeren bir evrensel eylem çağrısıdır.” Biz de bu çağrıya kulak verip, birbirinden değerli 17 konu arasından belirli konuları seçerek kendimize hedef belirledik. Belirlediğimiz beş konuyu “PEOPLE” kategorisi altında birleştirip sizlerin çözümüne sunduk. Bu konular; Yoksulluk, Açlık, Sağlık ve Kaliteli Yaşam, Nitelikli Eğitim ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliğidir. Konularımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sosyal medya hesaplarımızda paylaşılan gönderilerimizi inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız: @gdgsivas @dscsivas @wtmsivas

Hachathon başvurularımız hala devam ediyor. Kulak verdiğimiz bu anlamlı çağrıya bizlerle birlikte çözümler üretip, sürpriz hediyelere sahip olmak isterseniz tek yapmanız gereken katılım formunu doldurarak başvuru yapmak. Sormak istediğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz, başvurularınızı bekliyoruz.

Başvuru Formumuz📌 bit.ly/SivasHackathonForm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin