GDG DevFest Ankara 2017

DevFest
DevFest

GDG DevFest Ankara 2017

GDG DevFest Ankara 2017, 16 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Bu yıl sizlere yeni bir mekan sunuyoruz, Hacettepe Üniversitesi KKM(Kongre ve Kültür Merkezi). Daha geniş alanlara, daha geniş ekranlara, çalıştaylar için odalara, paralel oturumlar için salonlara ve rahat sandalyelere hazır olun!

Tüm dünyada ki GDG’ler tarafından her sene belirli tarihler arasında düzenlenen Devfest etkinlikleri, festival havasında geçen, güncel Google teknolojileri ve yeni teknolojiler hakkında konuşmaların, çalıştayların yapıldığı bir etkinlik serisidir.

Alanında başarılı çalışmalar yapmış konuşmacıların, katılımcılara çalıştıkları teknolojiler hakkında bilgi ve birikimlerini aktardığı, yaptıkları çalıştaylar ile katılımcıların kodlama deneyimlerinin arttırılacağı bir etkinlik olması amaçlanmaktadır.

Katılımcıların kendilerini ilgi duydukları teknolojik konular hakkında geliştirebileceği ve etkinliğin sağladığı sosyal ortamla Türkiye’de ki teknoloji meraklılarının (geliştiricilerin, girişimcilerin, akademisyenlerin vs.) bir araya gelebileceği bir etkinlik olması hedeflenmektedir.

Hepiniz davetlisiniz.

Kayıt olup, tamamen ücretsiz olan biletini almak için;
http://bit.ly/devfest-ankara-17

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

17 − two =