GAÜ Lise Öğrencileri Yaratıcı TikTok yarışması

Lise Öğrencileri
Lise Öğrencileri Yaratıcı TikTok yarışması

GAÜ Yaratıcı TikTok yarışmasının amacı; geçtiğimiz yıl Mart ayı itibari ile tüm dünyayı etkisi altına alan zorlu Covid-19 Pandemi sürecinde, öğrenciler için moral ve motivasyon kaynağı oluşturarak; yaratıcı yönlerini geliştirmek ve yeteneklerini arttırmaktır. Kısıtlamaların devam ettiği ve sınırlar içerisinde kaldığımız bu süreçte, öğrencilerin, konu sınırlaması olmadan kendilerini özgürce ifade edebilmeleri amaçlanmıştır.

GAÜ YARATICI TİKTOK YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

1) Yarışmaya KKTC sınırları içerisinde; lise ve dengi okullarda öğrenim gören 12.sınıf öğrencileri katılabilir.

2) Videolarda konu sınırlaması yoktur; ancak Milli Eğitim ilkelerine ve genel ahlak kurallarına uygun olması gerekmektedir. Aksi halde videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.

3) Jüri üyelerinin kararına itiraz edilemez.

4) Yarışmaya katılmak için son başvuru tarihi 3 Mayıs 2021’dir. 3 Mayıs 2021 tarihine kadar dokümanların Girne Amerikan Üniversitesi’ne gönderilmesi gerekmektedir.

5) Yarışmaya bireysel ya da grup olarak katılılabilir. Grup olarak katılacaklar, gruptan sorumlu bir kişinin ismini belirtmeleri gerekmektedir. (Grup olarak katılanların 1.olması durumunda tek bir ödül verilecektir)

6) Video 30 sn. den uzun olmamalıdır.

7) Video yüklenirken @girneamerican TikTok hesabı beğenilmeli, etiketlenmeli ve başlıkta #GAUYaratıcı hashtag’ini kullanmalıdır.

8) Yarışmacı başına yalnızca bir video kabul edilecektir (birden fazla video yüklenmesi durumunda, ilk video dikkate alınacaktır).

9) Jürinin kararı kesindir ve değiştirilemez.

10) Girne Amerikan Üniversitesi, gerekli gördüğü taktirde jüri üyesini / üyelerini değiştirme hakkına sahiptir.

11) Çekilecek olan TikToK videolarının, daha önce yayınlanmamış ve yeni çekilmiş olması gerekmektedir.

12) GAÜ Yaratıcı TikTok Yarışması için; istenilen formatta ve boyutta video yüklenebilir. Ancak yüklenlen video dikey, en az1080 x 1920 çözünürlüğünde olmalıdır.

13) Üniversitemiz sosyal medya yayın organları, yarışmaya katılan her videonun gösterim ve yayın hakkına sahiptir.

14) Yarışma düzenleyici ve seçili kurul üyelerinin birinci derece akrabaları yarışmaya katılamaz.

15) Yarışma sonuçları jüri toplantısı sonucunda belirlenecek ve 13 Mayıs Perşembe günü üniversitemiz resmi web sayfasından yayınlanacaktır.

16) Katılım koşulları, bu madde dahil 16 maddeden oluşur. Her katılımcı, yarışmanın katılım koşullarını kabul etmiş sayılır. Katılım koşulları sadece yarışmayı düzenleyenler tarafından değiştirilebilir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

* Başvuru formunun eksiksiz doldurulmuş olması,

* Öğrenci belgesi,

* Yarışmaya başvurulan videonun gönderilmesi (Yarışmacıların katılmak için kendi TikTok hesaplarında, yaratıcı içeriğe sahip olduğunu düşündükleri bir video linkini gau.edu.tr resmi web sayfasında yer alacak olan ilgili alana yüklemeleri gerekmektedir.

ÖDÜL

1.’lik Ödülü IPHONE 12

Son Başvuru Tarihi: 3 Mayıs 2021 Pazartesi

Sonuçlar, 13 Mayıs Perşembe günü gau.edu.tr web sitemizden duyurulacaktır.

Ayrıntılı Bilgi ve Detaylar İçin; 0850 6502000 & 0548 8708717

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

16 − six =