FÜTÜRİSTLER ‘İNSANLIĞIN GELECEĞİ’Nİ KONUŞACAK

FÜTÜRİSTLER 1 MART’TA ‘İNSANLIĞIN GELECEĞİ’Nİ KONUŞACAK

Dünyanın en önemli fütüristleri 1 Mart Gelecek Günü’nde Türkiye’de buluşacak. Fütüristler Derneği’nin (TFD) öncülüğünde ilk kez 2013’te kutlanmaya başlayan 1 Mart Gelecek Günü, bu yıl “İnsanlığın Geleceği” temasıyla Yeditepe Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

İnsanlığın Geleceği” temasıyla sürdürülebilir bir gelecek için yapılması gerekenlerin tartışılacağı 1 Mart Gelecek Günü’nde, fütürizm konusundaki en etkili düşünür ve otoritelerden biri olarak kabul edilen Fütürist Gerd Leonhard ana konuşmacı olarak yer alacak. 1 Mart Gelecek Günü’ne yine dünyanın tanınmış fütüristlerinden biri olan ve gelecek konusunda yaptığı çalışmalarla bir gün mutlaka Nobel Barış Ödülü alacağına inanan Danimarkalı Anne Skare Nielsen ile Danimarka’nın inovasyon gurusu Louise Fredbo Nielsen de katılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelecek Günü’nde ayrıca,  Ana Sponsorları temsilen BSH Türkiye’nin Teknikten Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Juan-Ignacio Conrat Niemerg ve  Unilever Türkiye’nin Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı, aynı zamanda Fütüristler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cem Tarık Yüksel de birer  konuşma yapacak.

Gelecek Günü’nde, “Gelecek 2030 Raporu”ndan kısa bir özet verilirken, 2015 de ilan edilecek “En Fütürist Şirket” anketinin lansmanı yapılacak. Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Neva Yalman’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek ‘Tüketicinin Geleceği’ konulu panele, Fütüristler Derneği Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Ufuk Tarhan, Unilever Türkiye Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, Migros Money Club CRM Grup Müdürü Kına Demirel, Microsoft Bölge Pazarlama Müdürü Mehmet Nuri Çankaya katılacak.

Tüm katılımcılara sertifika verilecek olan 1 Mart Gelecek Günü’nün açılış konuşmasını, ev sahibi Yeditepe Üniversitesi’nin Rektörü Prof. Dr. Nurcan Baç yapacak. 1 Mart Gelecek Günü’nde sürpriz hediyeler de olacak. Gün boyunca Twitter üzerinden #gelecekgunu hasthtag’iyle atılacak mesajlarla katılımcılar çeşitli hediyeler kazanacak.

1 Mart Gelecek Günü ile ilgili detaylı bilgi http://gelecekgunu.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi için: Taktik İletişim Danışmanlık / Aygül Alemdar

aygul@taktikiletisim.com.tr

0212 267.1818  – 0533 649.6575