FUTBOL TURNUVASI

OKAN ÜNİVERSİTESİ LİSELERARASI YARIŞMALAR 2012

FUTBOL TURNUVASI

Sahaya çık! Hünerini Göster! Euro 2012’ye Uç!

Türkiye’nin en dinamik yüksek öğretim kurumlarından Okan Üniversitesi, futboldaki yeteneklerine güvenen lise öğrencilerine müthiş bir fırsat sunuyor. İstanbul Valiliği ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün izniyle düzenlenen “Okan Üniversitesi Liselerarası Halı Saha Futbol Turnuvası”nda şampiyon olacak takım, tüm Dünyada futbolseverlerin heyecanla beklediği UEFA Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın eleme müsabakalarından İspanya-İtalya maçını tribünden izleme şansını yakalayacak. Turnuvada ikinci ve üçüncülüğü elde eden takımları da çok özel ödüller bekliyor. İkinci olan takımın oyuncuları PlayStation 3, üçüncü olan takımın oyuncuları ise Sony MP3 Player ile ödüllendirilecekler.

Okan Üniversitesi’nin 250 bin metrekare alan üzerine kurulu modern Tuzla Kampüsü’nde gerçekleştirilecek turnuva, takımların kıyasıya mücadelesine sahne olacak.

İstanbul il sınırları içinde yer alan ve turnuvaya katılmak isteyen liselerin, 04 Nisan 2012 Çarşamba gününe kadar Okan Üniversitesi Spor Müdürlüğü’ne takım listelerini teslim etmesi gerekmektedir. Kura çekimleri 5 Nisan 2012’de yapılacak turnuvanın eleme maçları 16 Nisan 2012’de başlayacak. Turnuvanın finali ise 02 Mayıs 2012 Çarşamba günü oynanacak.