FRANSA’DA YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ÜCRETSİZ GENÇLİK DEĞİŞİMLERİ EĞİTİMİ

Fransız Ulusal Ajansı tarafından  Fransa’da 6-12 Haziran 2012 tarihlerinde düzenlenecek olan ve Türk gençlerinin de katılabileceği  “BiTriMulti (BTM) France – Multilateral Training Course for Newcomers in Youth in Action, Action 1.1” isimli etkinlik ile ilgili bilgiye ve “online” başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/bitrimulti-btm-france-multilateral-training-course-for-newcomers-in-youth-in-action-action-1-1.2340/

 

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur.

 

Son başvuru tarihi 25 Mart 2012’dir.

 

Etkinlik dili İngilizce’dir. Etkinlik esnasında çevirmenlik hizmeti verilmemektedir.

 

Tüzel kişiliği olan ve kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşları, üniversite toplulukları, Gençlik Merkezleri, Gençlik Meclisleri adına başvuru yapılabilir (İngilizce başvuru formunda “organisation” kısmına  kurum / kuruluş isimleri yazılacaktır).

Bir kuruluştan en fazla 1 kişiye destek verilecektir. Türkiye’den toplam olarak  4 kişi  etkinliğe katılım sağlayabilecektir.

Başvuruları kabul edilenlerin yeme-içme, konaklama masrafları Fransa Ulusal Ajansı tarafından, ekonomik sınıf yolculuk masrafları, seyahat sigortası ücreti, yurt dışı çıkış harcı ücreti ve  vize masrafları Başkanlığımız tarafından karşılanacaktır.

 

Değerlendirme,  başvuru formları üzerinden yapıldığından, başvuru formunuzu açık, anlaşılır ve net olarak doldurduğunuzdan ve sizi, bu etkinliğe katılımınızla ilgili motivasyonunuzu, somut hedeflerinizi en iyi şekilde aktardığınızdan emin olunuz.

 

Sorularınız için: [email protected]