Find Your Co-Founder Etkinliği

Girişim fikrin var, tek başına işin içinden çıkamıyor musun?

Bir girişimin parçası olup kendi işini mi kurmak istiyorsun?

Yeteneklerini bir ekibin parçası olarak göstermek mi istiyorsun?

Takımın hazır, mentor mu arıyorsun?

Ne yapmak istemediğini mi bilmiyorsun?

İşte sana fırsat! Find Your Co-Founder’a katıl,girişim fikrini anlat,diğerlerini dinle ve birlikte çalışmak istediğin ekibi kur.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak vizyona sahip her insanı girişimci olarak tanımlıyor. Düzenlediği etkinlikler ile Ankara ve Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin bir parçası haline gelen topluluk, bu sene 18 Aralık’ta girişimcilik ekosistemine çok değerli katkılarda bulunacak Find Your Co-Founder etkinliğini düzenliyor.

Find Your Co-Founder, kısaca, girişim fikri tek başına hayata geçirememiş girişimcilik meraklılarının, aradığı ekip arkadaşına ulaşması için, çeşitli yeteneklere sahip ve bir ekibi tamamlayacak niteliklere sahip olan kişilerle bir araya geldiği bir etkinlik olarak tanımlanabilir. Bu platform sayesinde kurulan takımlar uzman mentor ekibiyle çalışmalara başlayarak startuplarının ilk adımlarını atmış olacak. Bunun yanı sıra öğrencilerin staj bulma problemine alternatif çözümler geliştirmeye çalışan ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, bu etkinlikle birçok köklü şirketin öğrencilerle buluşabileceği bir platform yaratıyor.

Eğer sen de fikrini hayata geçirip hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyorsan 18 Aralık 2018 Salı günü 17:30’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM) B Salonu’nda gerçekleştireceğimiz Find Your Co-Founder etkinliğinde seni de bekliyor olacağız.

http://cofounder.odtuggt.org