Fincan Tasarım Yarışması

Bu yarışma kendi fincan tasarımı nız ve tüm dünyaya kendi tasarımınızı gösterme ile ilgilidir. BoConcept sizi, eşsiz, kişisel ve harika fincan tasarımınızı yaratmaya davet ediyor! Tüm adaylar arasından 6 kazanan bulunacak. 6 kazanan tasarımlar üretilerek 1 Eylül 2012 tarihinden itibaren, dünyadaki tüm BoConcept mağazalarında satışa sunulacak.
 

Katılımcılar online tasarım araçlarını kullanabilir veya BoConcept fincan düzenleme şablonunu indirerek kendi kişisel tasarımlarını yapabilir ve yarışmaya girebilirler. Girilmiş tüm tasarımların internet sitesinde 3D özelliği olacak. Katılımcılar arasında, tasarımları için indirilebilir şablon kullanmış olanlar, kazandıkları açıklandığında üründe kullanmak için,orjinal hi-res dosyalarını korumaları gerekiyor. 4 yargıçtan oluşan uluslararası bir jüri, yarışma 31 Aralık 2011 tarihinde sona erdiğinde, üretime girecek 6 kazanan fincan tasarımlarını seçecektir.
 
 
Kazanan 6 yarışmacının adları ve ülkeleri fincanın altında yer alacak. Ayrıca,6 kazanan fincanlar setini ve kendi seçtikleri deri yada kumaş kaplı İmola koltuğu alacaklar. Kazananlar doğrudan email ile haberdar edilecekler. Ayrıca kazananlar BoConcept.com ‘da ilan edilecekler.

Yarışma 1 Kasım 2011’de başlayacak ve 31 Aralık 2011’de son bulacak.

Şartlar & Koşullar
1. Yarışma 01.11.11 tarhinde saat 00:00 da başlayacak ve 31.12.11 saat 23:59’ da son bulacak. Bu süre içinde yüklenen tüm tasarımlar yarışmaya dahil edilecekler.                           

2. 6 uluslararsı kazanan bulunacak. BoConcept A/S tarafından seçilmil bir jüri kazananlara karar verecek.Kazanan bu 6 tasarım üretime girecek ve dünya çapındaki BoConcept mağazalarında satışa sunulacak. Kazanan her yarışmacının adları ve ülke isimleri fincanın altında yazılı olacak. Ayrıca kazanan 6 tasarımdan oluşan fincan seti ve istedikleri kumaş yada deriyle döşenmiş bir İmola koltuk alacaklar.                 

3. 20.01.12 tarihine kadar kazananlara direkt e-posta ile haber verilecek ve 30.01.12 tarihinde BoConcept internet sitesinde ilan edilecek.                                                     

4. Ödüller para ile değiştirilemez.                    

5. Giriş sırasında herhangi bir şey satın almanıza gerek yok, basitce girişinizi yapın ve tasarımınızı yükleyin. Her türlü tasarımlarınızı dilediğiniz sayıda girebilirsiniz, girişte sayı  sınırlaması yoktur.                                          

7. Tasarımlarınız kopya yada kopyalanmış özelliklerde  olmamalı.                                    

8. Kurucu, tasarımlar için hiçbir sorumluluk kabul etmez.Tasarımlar yarışmacının sorumluluğunda oluşturulmuştur. 

9. Üretime seçilecek tasarımlar belilenene dek, adayların tasarım dosyalarını muhafaza etmeleri gerekmektedir.                              

10. Adayların kayıt dosyalarında, ülke, şehir adları ve geçerli e-posta adreslerinin belirtilmesi gerekir.                                 

11. Boconcept A/S çekirdek ailesi ve personeli, onların reklam/tanıtım ajansı ve jüri üyeleri heyeti için geçerli değildir ve katılmaları yasaktır.                                                                

12. Formda yazan kişisel bilgiler, internet sitesinin yönetimi ve promosyona girişlerin düzenlenmesi için bir veri tabanında toplanacak, saklanacak ve işleme tabi tutulacaktır. Eğer sizin ayrı olarak verdiğiniz bir durum yoksa, bu bilginin kullanım alanları Şartlar & Koşullarda yazılanla sınırlıdır. Bu kampanya dışında BoConcept’den haber postası almayı kabul ettiyseniz, BoConcept bu kişisel bilgiyi buna benzer doğrudan pazarlama amaçları için kullanabilir.
13. Tasarımınız yarışmanın kazananlarından olsa bile, Promoter (Kurucu), bayi ve şubelerinin tasarımınızı herhangi bir şekilde kullanmasından hiçbir şekilde nakdi ücret, tazminat veya buna benzer bir kazanç talep etme hakkınız yoktur.                                                                                                                                                                          

14.Tüm katılımcılar, 01.01.12 ve 20.01.12 tarihleri arasında herhangi bir zamanda, kayıt formunda vermiş oldukları elektronik posta adresi aracılığıyla iletişime geçilebilir olmalıdır. Eğer kazanan yarışmacılar (Promoterın yegane takdir yetkisiyle belirlenen) makul bir sürede temasa geçilemezse Promoter, kazananların yerine bir veya iki “ikinci” seçme hakkını kendinde saklı tutar.

15.Herhangi bir şekilde yarışmaya katılarak işinizi dünya çapında var olan ve var olabilecek herhangi bir mecra aracılığıyla kullanma, çoğaltma, değiştirme, uyarlama, yayınlama, türevini yaratma, dağıtma, kamuya erişilebilir kılma, fikir ve reklam hakkı konularında Promoter’ın işinizin üzerinde süresiz, telifsiz, özel, alt-lisanslandırılabilir hak ve yetkisini kabul etmiş olursunuz. Bu durum aynı zamanda katılımcının isminin reklam ve tanıtım amaçları için kullanılmasını da kapsar. Eğer yukarıda yazılmış hakları Promoter’a vermek istemiyorsanız, lütfen yarışmaya katılmayınız.
16.Tüm katılımlar Promoter’ın mülküdür ve geri verilmeyecektir.