Finans UP

QNB Finansbank’ın gençlerin iş dünyasına kazandırılmasına ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmasına destek olan kariyer kulübü! Ayrıca, 2014’te En Gözde Şirketler Araştırmasının sonuçlarına göre “Türkiye’nin en bilinen kariyer etkinliği!” Gösterdiği başarılarla yurtdışında da ses getiren Finans UP, İngiltere iş dünyasının en büyük ödüllerinden biri kabul edilen Awards Intelligence kapsamındaki Global Business Excellence Ödülü’nü Türkiye’ye getiren ilk uygulama oldu! Ayrıca Avrupa’nın İnsan Kaynakları alanında önde gelen kuruluşlarından CIPD kapsamındaki Recruitment Marketing Awards’da finalistler arasında yer aldı.

Bir öğrenim yılı boyunca farklı platformlarda, farklı konularda eğitimler veren, üyelerine avantajlar sağlayan, onları hayata hazırlayan, başarıları karşısında onları ödüllendiren Finans UP, sana sunduğu deneyim ve fırsatlarla kariyer yolculuğun boyunca yanında olan bir kariyer kulübü!

En iyi olmak isteyenlerin kulübü

Geleceğin lider yöneticisi olman için doğru adımdır.
Kariyerine başlamak için en doğru noktadır.
Sosyal hayat, kültürel aktiviteler ve mesleki birikimlerle seni hayata hazırlar.
Henüz öğrenciyken iş hayatının tüm gerçeklerini görmeni sağlar.
Önemli pozisyonlardaki insanlarla tanışmana ve doğru çevreyi oluşturmana yardımcı olur.
Avantaj ve ayrıcalıklarla eğitim hayatına farklı deneyimler katar.
Üniversite yıllarından itibaren rakiplerinin arasında, fark yaratarak yükselebileceğin bir kulübün parçası olmanı sağlar.
Finans UP’ın 5 ayrı platformu seni mesleğine ve geleceğe hazırlar.