Fikir Geliştirme Atölyesi

Fikir Geliştirme Atölyesi (GH İstanbul)

Paylaşılan fikirler üzerinde grup çalışma yapma imkanı bulacağımız bu etkinlikte ayrıca etkinlik katılımcılarımız ile fikri alışverişinde bulunma imkanımız olacak. Etkinlik sonrasında sunuş yapan girişimci adayları fikirleri üzerinde mentörler ile çalışma yapabilme imkanı bulacak.
Etkinliğimiz ÜCRETLİDİR. Lütfen adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Program:
19:00-19:30 Buluşma ve Kayıt
19:30-19:45 Program Hakkında Bilgilendirme
19:45-20:00 İş Fikirleri Paylaşımı
20:00-20:45 İş Fikirleri Üzerinde Grup Çalışması ve Sunuşlar
20:45-21:30 Sunuşlar ve Geribildirim

Tarih: 20 Haziran 2017, Salı, 19:00-21:30
Yer: eOfis PolCenter Levent (Kanyon AVM Arka Kapısı Karşısı), Büyükdere Caddesi, Ecza Sokak, No:4, Levent, Istanbul, 34394

Program Detayı:

Fikir Geliştirme Atölyesinin Kapsamı Nedir?

Geliştirilen bir yöntem ile zihninizin rutin düşünce kalıplarının dışına çıkmasına katkıda bulunacak bir atölye olarak tasarlanmıştır.

Hangi konularda yapılacak?

Fikir Geliştirme Atölyeleri, programa çırak başvurusunda bulunan ekibin fikirleri ve dönem içerisinde gelen öneriler doğrultusunda son derece spesifik konularda düzenlenecektir. Konular, üzerinde fikir ve çözüm geliştirebilecek kadar özel, aynı konuda çalışanların ortak fikir yürütebileceği kadar genel başlıklardan oluşur.

Seminerlerden Farkı Nedir?

Öğrenme yöntemleri konusunda yapılan çalışmalar, en mükemmel öğrenme ve kişisel gelişme yönteminin sürecinin gerçekten aktif bir parçası olmakla mümkün olabildiğini göstermektedir. Fikir Geliştirme Atölyeleri bu nedenle programın hedefleri doğrultusunda etkili bir öğrenme ortamını sunmaktadır.

Katılımcılardan Ne Beklenmektedir?

Kendi ezberini bozacak cesareti de yanına alarak atölyeye katılması, katılımcı olması, fikir ve deneyimlerini paylaşması beklenir.