“Felsefe Dedektifleri” eTwinning Projesinde Şubat Ayı İkinci Öğrenci Buluşmaları

“Felsefe Dedektifleri” adlı e Twinning Projesinde Şubat Ayı buluşmasının ikinci buluşması gerçekleşti. 10 farklı Bilsem Proje grubu tarafından İkili gruplar halinde eş zamanlı olarak altı oturum yapıldı.

Beşincisi gerçekleştirilen etkinlikte “Karıncanın Hayatının Anlamı” etkinliği gerçekleştirildi.

On Bilim Sanat Merkezinin katılımıyla 7-11 yaş grubuna yönelik  “Felsefe Dedektifleri” adında e-Twinning projesinde : Bandırma Bilim Sanat Merkezi, Şehit Fatih Satır Bilim ve Sanat Merkezi, Elazığ Bilim Sanat Merkezi, Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi, Rotary Kulubü Bilim Sanat Merkezi, Manisa Bilim Sanat Merkezi, Melikgazi Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezi, Maltepe Kadir Has Bilim ve Sanat Merkezi,  Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi, Tekirdağ Bilim ve Sanat Merkezi kuruculuğunda             e-Twinning proje çalışmaları devam etmektedir.

Her Bilsem proje grubunun farklı Bilsem proje grubuyla buluşmalarını sağlayacak şekilde organize edilen projenin altıncı buluşması yapıldı.  Felsefe Dedektifleri felsefi sorgulamalara e-Twinnig kapsamında gerçekleştiriliyor. Şubat ayında kapsamında iki tane yapılan etkinliklerin ilki Sanat Felsefesi etkinliğiydi.

eTwinning logo      subat kapal minfdJPG min