“Felsefe Dedektifleri” Adlı eTwinning Projesinde Şubat Ayı Öğrenci Buluşmaları

“Felsefe Dedektifleri” adlı e Twinning Projesinde Şubat Ayı buluşması gerçekleşti. 10 farklı Bilsem Proje grubu tarafından İkili gruplar halinde eş zamanlı olarak beş oturum yapıldı.

 

 

On Bilim Sanat Merkezinin katılımıyla 7-11 yaş grubuna yönelik  “Felsefe Dedektifleri” adında e-Twinning projesinde : Bandırma Bilim Sanat Merkezi, Şehit Fatih Satır Bilim ve Sanat Merkezi, Elazığ Bilim Sanat Merkezi, Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi, Rotary Kulubü Bilim Sanat Merkezi, Manisa Bilim Sanat Merkezi, Melikgazi Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezi, İstanbul Ticaret Odası Bilim ve Sanat Merkezi; Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi, Tekirdağ Bilim ve Sanat Merkezi kuruculuğunda e-Twinning proje çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Her Bilsem proje grubunun farklı Bilsem proje grubuyla buluşmalarını sağlayacak şekilde organize edilen projenin dördüncü buluşması yapıldı.  Felsefe Dedektifleri felsefi sorgulamalara e-Twinnig kapsamında gerçekleştiriliyor. Şubat ayında kapsamında iki tane yapılacak olan etkinliklerin ilki Sanat Felsefesi konusuyla gerçekleştirildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin