“Felsefe Dedektifleri” Adlı eTwinning Projesinde Mart Ayı Öğrenci Buluşmaları

“Felsefe Dedektifleri” adlı e Twinning Projesinde Mart  Ayı buluşmasın gerçekleşti. 10 farklı Bilsem Proje grubu tarafından İkili gruplar halinde eş zamanlı olarak altı oturum yapıldı.

fd1 min 1            fd22 min

Eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlikte “Yunus Emre ve Hoşgörü” ” etkinliği gerçekleştirildi.

On Bilim Sanat Merkezinin katılımıyla 7-11 yaş grubuna yönelik  “Felsefe Dedektifleri” adında e-Twinning projesinde : Bandırma Bilim Sanat Merkezi, Şehit Fatih Satır Bilim ve Sanat Merkezi, Elazığ Bilim Sanat Merkezi, Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi, Rotary Kulubü Bilim Sanat Merkezi, Manisa Bilim Sanat Merkezi, Melikgazi Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezi, Maltepe Kadir Has Bilim ve Sanat Merkezi,  Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi, Tekirdağ Bilim ve Sanat Merkezi kuruculuğunda e-Twinning proje çalışmaları devam etmektedir.

fd5 min  fd4 min

Her Bilsem proje grubunun farklı Bilsem proje grubuyla buluşmalarını sağlayacak şekilde organize edilen projenin  Mart ayı  buluşması yapıldı.  Felsefe Dedektifleri felsefi sorgulamalara e-Twinnig kapsamında gerçekleştiriliyor.

Mart ayı etkinliği çerçevesinde Yunus Emre ve Hoşgörü çerçevesinde çeşitli görseller aracılıyla felsefi sorgulamalar gerçekleştirildi.

fdJPG min    ettw Kopya min