Fellow Burs Programı

Fellow Programına, Türkiye’de ikamet edip TC Vatandaşı olan, bir üniversiteye girmeye hak kazanmış ve kayıt yaptırmış, üniversitelerin 1, 2, 3 ve 4. sınıflarında okuyan 17 – 24 yaşları arasındaki tüm gençler katılabilir.

Fellow Programı Seçilen Fellow’lara neler sağlıyor?
İlham
Her iki ayda bir FellowUp’larda, Fellow’larımız ilham verici girişimci hikayelerini dinliyorlar. Başka hiçbir yerde öğrenemeyecekleri detayları dinledikleri FellowUp’lara katılım ise zorunlu.

Network
İlhamı network ile birleştirmek girişimciliğin altın kurallarından biri. Fellow’larımız program süresince katıldıkları etkinlikler ve tanıştıkları kişiler sayesinde global bir networkün parçası haline geliyorlar.

Burs
Fikirlere değil, insana yatırım yapıyoruz. Fellow Programı ile Fellow’larımızın programa katılımlarını ve kişisel gelişimlerini desteklemek için 12 ay boyunca 500 TL burs veriyoruz.

Fellow Programı Fellow’lardan neler bekliyor?
Katılım
Fellow Programı’ndaki etkinliklerin birçoğuna katılım zorunlu. Fellow’ların FellowUp etkinliklerine sadece 1 katılmama hakkı var, sonrasında Yönetim Kurulu kararı ile program dışında kalıyorlar.

Girişim Elçileri
Fellow Programı’na seçilen üniversite öğrencileri hem programdan aldıkları ilhamı çoğaltmak hem de çarpan etkisi ile girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak için üniversitelerinde girişimcilik etkinlikleri düzenliyorlar.

Blog
Fellow’larımız Giveback kültürünün bir aşaması olarak katıldıkları her etkinlikten ve kendi deneyimlerinden yılda en az 3 blog yazısı yazıyorlar.

http://girisimcilikvakfi.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin