FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Eğitim Teknolojileri

FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Siz değerli katılımcıları, Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü önderliğinde Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek olan FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesine davet etmek isteriz.

Zirvenin; akademisyenleri, karar vericileri, uzmanları, öğretmenleri, her seviyeden ilgili öğrencileri, sivil toplum temsilcileri ile özel sektörü bir araya getirerek teorik ve pratik bilgilerin tartışıldığı ve paylaşıldığı bir ortam olması amaçlanmıştır. Zirvede FATİH Projesi bağlamında eğitim teknolojileri ve öğretmen – öğrenci ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi konulara yönelik konuşmacılar, paneller ve sözlü sunumları gerçekleştirilecektir. Ayrıca Kodlama, Robotik ve STEM gibi birçok alanda atölye/workshop yapılacaktır. Zirvenin dili Türkçe ve İngilizce olup eğitim teknolojilerindeki gelişmelerin FATİH Projesi kapsamında değerlendirilme imkânı sunulması ile özel bir toplantıdır.

Zirve, sizlere son derece geniş katılımlı bir ortamda fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bir ortam sağlamının yanı sıra FATİH Projesini daha yakından izleme fırsatı sunmaktadır.

2-3 Kasım tarihlerinde Ankara’da görüşmek dileğiyle.

ÖNEMLİ TARİHLER
Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi 5 Ekim 2018
Kabul Edilen Bildirilerin İlanı 15 Ekim 2018
Zirveye Dinleyici Olarak Katılım İçin Son Kayıt Tarihi 1 Kasım 2018
Bildiri Tam Metni Son Gönderim Tarihi 15 Kasım 2018

http://fatihprojesietz.meb.gov.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

four × 5 =