Failure Week için kayıtlar devam ediyor

Failure Week

Başarıya giden yolda en büyük engellerden birinin başarısızlık korkusu olduğuna inanıyoruz. Başarının çokça takdir gördüğü ve el üstünde tutulduğu bu zamanda, o başarıya giden yoldaki inişilerin, vazgeçişlerin, mağlubiyetlerin göz ardı edildiğini düşünüyoruz. Halbuki önemli olanın başarısızlığın getirdiği olumsuz duyguya kapılmadan başarısızlığı gururla sahiplenip, ondan ders çıkarıp, yılmadan devam etmek olduğunu biliyoruz.

Bu Sene Neler Var?
Atölyeler
Oyunlar
İş Batırdım Geceleri
Paneller

İTÜ Girişimcilik Kulübü ve İTÜ GİNOVA ortaklığında; “Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Yine dene, yine yenil, daha iyi yenil.” mottosuyla bu sene ikincisi düzenlenen Failure Week atölyeler, paneller, İş Batırdım Gecesi ve daha birçok etkinlik ile 4-5 Mayıs’ta İTÜ’de. Failure Week’e katılanlar olumsuz bir sonuç olarak gördükleri başarısızlığın, aslında başarıya giden yolda en önemli başlangıç olduğu düşüncesiyle tanışacak.

Girişimcilik bilinmezliklerle dolu bir çevrede kendi yolunu bulma çabası olduğundan kişilerin en çok başarısızlık korkusuyla yüzyüze geldiği süreçtir. 2017’de başlattığımız ve geleneksel olarak düzenlemeyi planladığımız Failure Week’te amacımız potansiyel girişimcilere ve kendi yolundan gitmek isteyen herkese hata yapma ve başarısız olmanın başarıya gölge düşürmek yerine başarıya giden yolda hayatın doğal ve sağlıklı bir parçası olduğu farkındalığını yaratmak istiyoruz.

Siz de bu etkinliğin parçası olmak istiyorsanız etkinliğe kaydolmayı unutmayın!

Failure Week’18 Kayıt Formu