Experience Day başvuruları açıldı!

Experience Day

Experience Day başvuruları açıldı!!

İlk kez düzenlenecek olan Experience Day, üniversite öğrencilerine Satış, Pazarlama ve Finans departmanlarını tek bir günde tanıtmakla kalmayıp bu departmanları deneyimleme fırsatı da sunuyor.

Departman tanıtımlarının ardından, çözülecek caselerle staj imkanları ve sürpriz ödüller için yarışmaya var mısın?

İstanbul Kongre Merkezinde ilk kez düzenlenecek olan Experience Day, Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde okumakta olan öğrencilere Satış, Pazarlama ve Finans departmanlarını daha yakından tanıtmayı hedefliyor. Etkinlik, bu alanlarda kariyer hedefleyen ve alanı tanımak isteyen katılımcılara bu departmanları bir günlüğüne deneyimleme fırsatı tanıyor.

Experience Day’de; Katılımcılara öncelikle üst düzey yöneticiler tarafından genel bir eğitim verilecek, ardından tüm katılımcılar eş zamanlı olarak başvurdukları alanlarda case çalışmalarına katılacaklar. Case çalışmalarının sonucunda dereceye giren öğrenciler, Experience Day’e gelen şirketler tarafından içinde bulunduğumuz yıl ve bunu takip eden bir yıl içinde staja veya işe alım süreçlerine dahil edilecekler. Bu sayede seçilmiş öğrencilerle, Experience Day şirketleri bir araya gelecek, case çalışmalarında çözdükleri problemleri gerçek hayatta da deneyimleyerek şirketlerin ve iş hayatının iç yüzünü de tanıma fırsatı bulacaklar.

Experience Day, öğrencilere farklı departmanların işleyişiyle ve bu departmanda yapacakları kariyer yolcuğunun detaylarıyla ilgili soru işaretlerinin giderilmesi imkanını sunan bir etkinlik olarak tek günlük deneyimin ötesinde bir kariyer deneyimini de tüm katılımcılarına sunuyor.

13 Nisan 2019 Cumartesi, 09:00 – 18:30
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü
Başvuru ve detaylı bilgi için : experienceday.buik.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin