Evreka Proje Yarışması

AVEAMASTER OLMAK NE DEMEK?

AveaMaster olmak demek ustalaşmak, iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmak demek.

Bu süreçteki tüm adımlarda kendi potansiyelini keşfedebilir, bu takımda yerini alabilirsin.
Rekabet, strateji, risk alma, ekip çalışması ve sürekli öğrenme. Hepsi senin için bu çatının altında!

Şimdi Evreka Proje Yarımasına katılma ve bizimle daha çok birlikte olma fırsatına hak kazandın.
Ayrıca Avea’nın stajyer ve yeni mezun işe alım programlarından ve Pazarlama Okulu’ndan da faydalanabilirsin.

NEDEN EVREKA?

Evreka ile daha rekabetçi bir ortamda daha farklı olabilmenin püf noktalarını öğrenebilirsin.
Ekip çalışması içinde yer alarak farklı okullardan öğrencilerle tanışma fırsatı bulabilirsin.
Telekom sektörünü yakından tanıyabilir,
Stratejik çalışma olanağı ile sahip olduğun potansiyeli ortaya çıkarabilirsin.
Ve en önemlisi,
Yaptığın hazırlık ile iş hayatına 1-0 önde başlayabilirsin.

EVREKA PROJE YARIŞMASI NEDİR?
Evreka Proje Yarışması, AveaMasters katılımcılarının uzun bir zamana yayılmış ve aşamalardan oluşan eğlenceli yarışmasıdır.
Evreka’ya katılarak gelişim ve öğrenme yolunda önemli bir adım atarak Avea yöneticilerinin koçluğu ile eğlenceli bir yarışma formatında gerçek bir deneyim yaşayabileceksin.
Evreka’ ya katılmaya hak kazananlar teknolojiden pazarlamaya, finanstan satışa birçok konuda vakalar üzerinde ekip olarak yaratıcı çözümler ürettikleri gibi, alanlarında uzman kişilerden gelişim odaklı eğitimler alma şansını da yakalıyorlar.

EVREKA PROJE YARIŞMASI AŞAMALARI
1. Aşama: Pazarlama Vakası. Avea jürisi tarafından oluşturulan takımlar bir gün süren Pazarlama Vakasında yarışmak üzere buluşuyor. Tüm gün boyunca vaka çalışıp sunum hazırlayan takımlar Avea yöneticilerinden oluşan juri önünde sunumlarını gerçekleştiriyor. Yapılan değerlendirme sonucunda olumlu bulunan takımlar 2. aşama olan Ürün Geliştirme’de yarışmaya hak kazanıyor.

2. Aşama: Ürün Geliştirme. Bu aşamada başta yazılım yapacaklar olmak üzere katılmak isteyen tüm takım üyelerine mobil uygulama geliştirebilecekleri platformun bir günlük eğitimini veriyoruz. Takımlar bu eğitimle yazılım bilgilerini artırıp, ürünlerini geliştirirken her konuda aklına takılan soruların cevabını bulma şansını yakalıyor. Ürün geliştirme yapan takımlar, sunumlarını değerlendirilmek üzere Avea jürisine sunuyorlar.

3. Aşama: Bireysel Değerlendirme. Ürün Geliştirme aşamasını geçen takımların üyeleri bu kez bireysel olarak değerlendirilecekleri çalışmalara katılacaklar. Değerlendirme sonucu finale kalan katılımcılarla yeni yeni takımlar oluşturulacak.

4. Aşama: Final. Finale kalan katılımcılar, yapılan çalışmaların özetini, bu süreçte öğrendiklerini, ürünün lansmanını nasıl yapacaklarını (reklam, pazarlama aktiviteleri, satış kanalı vb. ), iletişim kanallarını Avea yöneticilerinden oluşan jürimize 2 günlük kampın sonunda sunacaklar.

http://www.facebook.com/notes/aveamasters/evreka-proje-yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1-ba%C5%9Fl%C4%B1yor/524834077555695