Europlanet Bilim Kongresi

Science Congress
Europlanet Science Congress

Europlanet Bilim Kongresi (eski adıyla Avrupa Gezegen Bilimi Kongresi), Europlanet Topluluğu’nun yıllık toplantı yeridir. 14 yıllık geçmişiyle ve düzenli olarak yaklaşık 1000 katılımcıyı çeken Europlanet Bilim Kongresi, Avrupa’daki en büyük gezegen bilimi toplantısıdır. Tüm gezegen bilimleri yelpazesini geniş bir konuşma, atölye çalışması ve poster oturumları karışımıyla kapsar ve ağ oluşturma ve deneyim alışverişi için benzersiz bir alan sağlar.

Europlanet Science Congress 2020’nin amacı, gezegen bilimi ve gezegen misyonları ile ilgili geniş bir bilim konularını kapsamaktır. Kongre programı sözlü ve poster oturumları içerecek olup, katılımcılar arasında güçlü bir etkileşim sağlamak için atölye çalışmaları ve panel tartışmalarına ağırlık verecektir.

EPSC2020 Bilimsel Organizasyon Komitesi, tüm gezegensel bilim adamlarını kongreye katılmaya, güncel oturumlara katkı sunmaya ve araştırmalarını meslektaşları ve arkadaşlarıyla paylaşmaya davet ediyor.

EPSC2020, EPSC’nin ilk kez sanal bir toplantı olarak düzenleniyor . Sanal toplantıların, topluluğumuzu desteklemede, az temsil edilen grupların katılımını genişletmede ve iklim değişikliğinin küresel sorunuyla mücadelede giderek daha önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. EPSC2020, topluluğumuzun etkileşime girmesi için yenilikçi ve tamamlayıcı yollar geliştirmede yaratıcı olmamız için bir fırsattır.

Eylül ayında sizi sanal EPSC2020’de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

https://www.epsc2020.eu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

19 − one =