eTwinning Kulübü Öğrencilerinden Anlamlı Hediye

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eTwinning Kulübü öğrencileri İngilizce Öğretmeni Yasemin SÜREN ÖZGÜR rehberliğinde; İl Milli Eğitim Müdürü ve çalışanları ile okul öğretmenleri için anlamlı bir hediye hazırladılar. Öğrenciler öncelikle okulda biriktirdikleri atık kağıtları parçalayarak su yardımı ile hamur kıvamına getirdiler. Sonrasında içine çiçek tohumları koyarak küçük toplar haline getirdiler. Çiçek topları kuruduktan sonra özel olarak tasarladığımız paketlerimize koyularak öğretmenler günü için hazır hale getirildi.
Öğretmenlerimiz için anlamlı günde, bu anlamlı hediye öğretmenlerimizi hem şaşırttı hem de duygulandırdı. Okulumuzun eTwinning Kulübü Başkanı Betül Yıldız “Çiçeklerimiz toprakta büyüdükçe, öğretmenlerimize sevgimiz ve saygımız da büyüyecek. Bize verdiğiniz emek, sevgi ve ilgi için tekrar teşekkür ederiz.” diyerek çiçek tohumlarını takdim etti.

“Save Environment With 3Rs” eTwinning projesi kapsamında 24 Kasım Öğretmenler Günü için yaptığımız çiçek tohumu toplarını dört öğrenciden oluşturduğumuz temsili bir grup İl Milli Eğitim Müdürüne takdim etti.