Eskişehir Bu Benim Eserim Projeleri 2014

İL ÇALIŞMA GRUPLARI TARAFINDAN BÖLGE ÇALIŞMA GRUBUNA GÖNDERİLMESİ ( UYGUN BULUNAN ONAYLANAN ) PROJELER
SIRA NO İLİ İLÇESİ OKULU OKUL ADRESİ PROJE ALANI PROJE NO PROJE ADI 1. ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI 2. ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI PROJE DANIŞMANI ÖĞRETMEN
1 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu Deliklitaş Mah.Deliklitaş caddesi MATEMATİK 2013000264 SİERPİNSKİ PİRAMİDİN GİZEMİ SUAT FURKAN ALATLI NECAT BEYTÜZÜN BEDİA KALYONCU
2 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 MATEMATİK 2013006943 5 LERLE KOLAY ÇARPMA BÜŞRA FİDAN ÖZLEM VAROL ÖZNUR DOĞAN
3 ESKİŞEHİR İNÖNÜ Vehbi Koç Ortaokulu VEHBİ KOÇ ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ İSMET PAŞA MAH.ATATÜRK CAD.NO.153 26670 İNÖNÜ/ESKİŞEHİR BİYOLOJİ 2013008633 SİGARANIN SADECE HAYVANA MI ZARARI VAR? ASLI NUR SAVCI HÜSEYİN YILDIRIM
4 ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ Gümüşkonak Ortaokulu Gümüşkonak Beldesi Günyüzü/ESKİŞEHİR BİYOLOJİ 2013011415 İLAÇ RENKLERİ VE ETKİLERİ EMİNE BALBAY EMİNENUR ACARTÜRK RUŞEN ADİL
5 ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ Gümüşkonak Ortaokulu Gümüşkonak Beldesi Günyüzü/ESKİŞEHİR FİZİK 2013011381 SAÇAKLARA DEVRE KAZALARA DARBE ZEYNEP BAŞPINAR RUMEYSA DURSUN RUŞEN ADİL
6 ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ Gümüşkonak Ortaokulu Gümüşkonak Beldesi Günyüzü/ESKİŞEHİR KİMYA 2013011386 KARBONAT TABLET HİLAL KIZILÇAY BAYRAM ALİ GÖKDEMİR RUŞEN ADİL
7 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Onur Yeşil Ortaokulu 75. YIL MAHALLESİ UĞUR MUMCU CADDESİ NO:150 BİYOLOJİ 2013006598 MUZ KUYRUĞUNDAN KAĞIT YAPIMI. HILAL SAYGI BURCU RAMİS RAŞIT VEYSEL
8 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Gündüzalp Ortaokulu EMEK MH. TARİH SOK. NO:4 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013009713 AKRAN EĞİTİMİ KORİDORDAKİ POSTER SERENAY YURTYAPAN BEYZA NUR KUŞ YILMAZ EROĞLU
9 ESKİŞEHİR İNÖNÜ Vehbi Koç Ortaokulu VEHBİ KOÇ ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ İSMET PAŞA MAH.ATATÜRK CAD.NO.153 26670 İNÖNÜ/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013016006 ELEMENTLERLE ŞİFRELEME BEYZA ÖZTÜRK MERT BAKIROĞLU İSMAİL TİMUR
10 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 MATEMATİK 2013015933 FIBONACCI SAYILARINDA BÖLÜNEBILME SIRLARI MUSTAFA BARAN FİDAN EMİR HAN MAVİŞ TUBA SAFİYE YILDIRIM
11 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Onur Yeşil Ortaokulu 75. YIL MAHALLESİ UĞUR MUMCU CADDESİ NO:150 FİZİK 2013016302 SAĞLIĞIMI ARTIK EVIMDE TAKIP EDERIM MEHMET ÇELİK CANSU AKMANGİL RAŞIT VEYSEL
12 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Ata Ortaokulu FATİH MAH.DİZGİN SOK.NO:59 FİZİK 2013012484 AKILI CETVEL MUHAMMED ŞAHİN ARDA ŞAHİN GAMZE BİLGİN
13 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Gündüzalp Ortaokulu EMEK MH. TARİH SOK. NO:4 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013012404 KRİPTOLOJİYE İLK ADIM PENTOMİNO ŞİFRELERİ AYŞENUR KARACAYAKA FETHİYE BAŞAR YILMAZ EROĞLU
14 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Onur Yeşil Ortaokulu 75. YIL MAHALLESİ UĞUR MUMCU CADDESİ NO:150 KİMYA 2013019939 POTASYUM NITRATTAKI ELEKTRIK ILETKENLIĞININ BELIRLENMESI. BERKAY ÇAMURSOY TUNAHAN KIR RAŞIT VEYSEL
15 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Melahat Ünügür Ortaokulu VİŞNELİK MAH.ÇOLPAN SOK. BİYOLOJİ 2013018146 BİTKİSEL ÜRÜNDE BİTKİ YETİŞTİRME DERYA TÜRELİ ELIF LALE ÖMER FARUK ATILGAN
16 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Atatürk Ortaokulu İHSANİYE MAH GAZİ YAKUP SATAR CAD.NO.25 MATEMATİK 2013017955 DEVREDIYORSAN RASYONELSIN BATUHAN DEMİRBAŞ ZEKI ERDEM ÖDEN ADEM MURAT
17 ESKİŞEHİR İNÖNÜ Vehbi Koç Ortaokulu VEHBİ KOÇ ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ İSMET PAŞA MAH.ATATÜRK CAD.NO.153 26670 İNÖNÜ/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013017479 DÜZGÜN BEŞGEN VE ALAN MELTEM KIR HASAN İNAL İSMAİL TİMUR
18 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÖZEL ATAYURT ORTAOKULU YUKARI SÖĞÜTÖNÜ KÖYÜ KUŞHÖYÜĞÜ MEVKİİ TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR FİZİK 2013021060 OTOMATIK SÜRÜŞ ATAHAN ÖZTÜRK TEVFİK SOYDAN
19 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Onur Yeşil Ortaokulu 75. YIL MAHALLESİ UĞUR MUMCU CADDESİ NO:150 FİZİK 2013021973 DEPREMDE BİNALARIMIZ YIKILMASIN ONUR ALP YURTCAN ALPEREN AKSOY AYDIN BARIN
20 ESKİŞEHİR İNÖNÜ Vehbi Koç Ortaokulu VEHBİ KOÇ ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ İSMET PAŞA MAH.ATATÜRK CAD.NO.153 26670 İNÖNÜ/ESKİŞEHİR BİYOLOJİ 2013018115 BÜYÜK BITKILER İÇIN YARASA GÜBRESİNİ SEÇIN!! FATMA NUR SARI HÜSEYİN YILDIRIM
21 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Doktor Halil Akkurt Ortaokulu EMEK MAH.HACIYATMAZ SK.NO.48 MATEMATİK 2013020795 KAREKÖK BULMAK ÇOK KOLAY HİLAL BAYDU HASİBE ÜLKÜ SEMERCİ
22 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Kardeşler Ortaokulu ŞİRİNTEPE MAH.ERKANAT SOK.NO:2 MATEMATİK 2013024996 DİK ÜÇGENİMİN KURALI GAMZE ARMUTLU EBRU GÖNCEKLİ HACER TAZE
23 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 BİYOLOJİ 2013025474 TEKNO HİJYEN AHMET ÇINAR KADRİYE UĞUR
24 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Hasan Polatkan Ortaokulu Ihlamurkent Mah. Oymakbaşı Sokak No:5 Odunpzarı/ESKİŞEHİR FİZİK 2013024524 BUHAR İŞ YAPTI, MUTFAĞIM AYDINLANDI BEYZA UYGUR SELMA BEDİR
25 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Sinan Alağaç Ortaokulu Yeşiltepe Mah.Ünalmış Sok.No:62 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013024487 ÖZDEŞLİKTEN ALAN VE ÇEVRE BULMA SERKAN KURUOĞLU İBRAHİM KAYA BURCU ÇAVDAR POLAT
26 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu ESENTEPE MAH.AKÇAĞ SOK. MATEMATİK 2013026282 SAYILAR HAYATIMDA ERCAN KIDAK FİLİZ GÖLLECİ
27 ESKİŞEHİR MİHALGAZİ Mihalgazi Ortaokulu 9 Mayıs M. 9Mayıs C. No 10 Mihalgazi MATEMATİK 2013029830 2 VE 3 ÜN KUVVETLERİNİ TOPLAYARAK ASAL SAYILARA ULAŞMA EZGINUR KINALI FADIME NUR TARHAN FARUK ERGÜN
28 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Sinan Alağaç Ortaokulu Yeşiltepe Mah.Ünalmış Sok.No:62 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013029095 GETA SAYILARI HAMIT TANDOĞAN BERKAY GENÇ BURCU ÇAVDAR POLAT
29 ESKİŞEHİR MİHALGAZİ Mihalgazi Ortaokulu 9 Mayıs M. 9Mayıs C. No 10 Mihalgazi FİZİK 2013029391 ELEKTROMAGNETİK ALAN KULLANILARAK DAHA KALİTELİ SULAMA SULARININ ELDE EDİLMESİ MELISA İPAR SEHERNUR ŞAHİN MEHMET ÇAKIR
30 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ Cevizli Ortaokulu CEVİZLİ KÖYÜ SEYİTGAZİ/ESKİŞEHİR KİMYA 2013031327 ÇAM SUYU, ÇOBAN ARMAĞANI BETÜL YEŞİL ŞEBNEM TURGUT
31 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ Cevizli Ortaokulu CEVİZLİ KÖYÜ SEYİTGAZİ/ESKİŞEHİR BİYOLOJİ 2013031125 BİRİ KENDİNİ BÜYÜTTÜ, DİĞERİ KENDİNİ ÇÜRÜTTÜ HAMİDE UYSAL ŞEBNEM TURGUT
32 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Hasan Polatkan Ortaokulu Ihlamurkent Mah. Oymakbaşı Sokak No:5 Odunpzarı/ESKİŞEHİR BİYOLOJİ 2013031783 İÇ ORTAMLARIN HAVA TEMİZLEYİCİLERİ BURCU KAVAKÇI SELMA BEDİR
33 ESKİŞEHİR MİHALGAZİ Mihalgazi Ortaokulu 9 Mayıs M. 9Mayıs C. No 10 Mihalgazi MATEMATİK 2013030354 TAMKARE SAYILARI BULMADA FARKLI BİR YAKLAŞIM NILAY GOSBAK ELIF ŞAHAN OGÜN BAYRAKTAR
34 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ Cevizli Ortaokulu CEVİZLİ KÖYÜ SEYİTGAZİ/ESKİŞEHİR FİZİK 2013030678 ÇAL ÇALABİLİYORSAN! HALİL UYSAL ŞEBNEM TURGUT
35 ESKİŞEHİR MİHALGAZİ Mihalgazi Ortaokulu 9 Mayıs M. 9Mayıs C. No 10 Mihalgazi BİYOLOJİ 2013029435 ÖĞRENCİLERİN TEMEL FEN KAVRAMLARINI ÖĞRENMELERİ ÜZERİNDE OYUNUN ETKİSİNİN ARAŞTIRILMASI SINEM KARAGÖZ BEYZA TARHAN MEHMET ÇAKIR
36 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Ticaret Borsası Ortaokulu BATİKENT MAH. DONATIM SOK. NO:4 MATEMATİK 2013029826 DİKDÖRTGENDEN ALTIGENE ÇAĞATAY KARAGÖZ BUSE DOĞRUELLER TUBA YILMAZ
37 ESKİŞEHİR MİHALGAZİ Mihalgazi Ortaokulu 9 Mayıs M. 9Mayıs C. No 10 Mihalgazi MATEMATİK 2013030242 2 VE 3 ÜN KUVVETLERİNİN FARKIYLA ASAL SAYILARA ULAŞMA TUĞÇE IŞIK NISANUR GÖKHAN FARUK ERGÜN
38 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Ticaret Borsası Ortaokulu BATİKENT MAH. DONATIM SOK. NO:4 MATEMATİK 2013030084 DÜŞÜNDÜREN KURBAĞALAR YİĞİTCAN MENENGİÇ EMİRCAN ERTÜRK TUBA YILMAZ
39 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Hasan Polatkan Ortaokulu Ihlamurkent Mah. Oymakbaşı Sokak No:5 Odunpzarı/ESKİŞEHİR KİMYA 2013030298 DOĞA DOSTU KLİMA FURKAN EKREM ERKUT SELMA BEDİR
40 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.GÜLAĞAÇ SOK.NO:1 FİZİK 2013028477 PANİKSİZ YAŞAM ALANI ZEHRA DEMİR BUĞRA BEKTAŞ BİLAL ÇETİNCEVİZ
41 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Barış Öztürk Ortaokulu ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ TÜRELİ SOK. NO:6 FİZİK 2013037215 ÜÇ HAMLEDE KOLAY GİYSİ KATLAMA HANDE YAŞAR SEÇİL OLGUN
42 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi ARİFİYE MAH.BİLİR SOK.NO:11 BİYOLOJİ 2013037828 NİTRİK ASİDİN BİTKİLERDE ÇİMLENME, BÜYÜME VE GELİŞMEYE ETKİLERİ MELİKE SENA GÜRE BEYZA DEMİR HİKMET ERDOĞAN
43 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 MATEMATİK 2013035121 BAKIN BEN NE BULDUM!!! SELCAN ERGEN ELİF TUBA KARA
44 ESKİŞEHİR MAHMUDİYE İmam Hatip Lisesi IŞIKLAR MAHALLESİ ATATÜRK CAD. NO:6 FİZİK 2013037765 DÜNYA PARMAKLARIMIZIN UCUNDA DÖNÜYOR ZAKIRE KOCATÜRK GÜLDESTE ÇAKMAK FATMA DEĞİŞMEN
45 ESKİŞEHİR MAHMUDİYE İmam Hatip Lisesi IŞIKLAR MAHALLESİ ATATÜRK CAD. NO:6 MATEMATİK 2013037613 BASIT VE KOLAY ÇARPMA AYŞE ERBAŞ FATMA DEĞİŞMEN
46 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.GÜLAĞAÇ SOK.NO:1 MATEMATİK 2013037796 X-GENSEL SAYILAR CANSU YAMAN MURAT KILIÇ
47 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu ESENTEPE MAH.AKÇAĞ SOK. BİYOLOJİ 2013035690 KURTLANMAYAN KAYISILAR HİLAL BOZKURT SEDA AKKOL GÜLDEREN TEKİN
48 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 FİZİK 2013033728 GÜNEŞIN TEKNESI FURKAN YAVUZ KADRİYE UĞUR
49 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Sami Sipahi Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.KAĞİTHANE SOK. NO: 48 ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013037462 TEKRAR EDEN SAYILARLA ÇARPMAK ÇOK KOLAY MELIH PANTIR ECEM KARAYEL SONER SARI
50 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ Şehit Ekrem Saygı Ortaokulu KÜMBET KÖYÜ FİZİK 2013034928 ÇİFT YÖNLÜ RÜZGAR GÜLÜ ÖZGE KANAT İBRAHİM ÖZKAN
51 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu Deliklitaş Mah.Deliklitaş caddesi KİMYA 2013038079 KAĞIT KÖMÜR TAHA DEĞERLİER TALHA ÖZTÜRK BEDİA KALYONCU
52 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Sami Sipahi Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.KAĞİTHANE SOK. NO: 48 ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013037982 5 VE 6.SINIFLAR İÇİN ÇARPMANIN KISA YOLU AHMET DÜNDOĞAN SONER SARI
53 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ Cevizli Ortaokulu CEVİZLİ KÖYÜ SEYİTGAZİ/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013041620 ÇARPAN ANTENI CANSU ÇETIN CEMILE YAVAŞ DENİZ CENGİZ
54 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ Cevizli Ortaokulu CEVİZLİ KÖYÜ SEYİTGAZİ/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013042512 PASCAL ÜÇGENINI GÖRDÜK YENI DIZI ÖRDÜK ZEYNEP COŞKUN DENİZ CENGİZ
55 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 FİZİK 2013042271 AL SANCAK AYSU YÜRÜK YAĞMUR BİÇER TÜLİN DALGIÇ
56 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu ESENTEPE MAH.AKÇAĞ SOK. MATEMATİK 2013039921 5`E KOLAY BÖLME KÜBRA AKMAN AYŞE CANAN KEKLİK
57 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Sami Sipahi Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.KAĞİTHANE SOK. NO: 48 ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013037959 TURALP ÇARPIMI IREM ALPTEKIN SANIYE NUR TURAN ABDULLAH ERDOĞAN
58 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Cemalettin Sarar Ortaokulu FEVZİ ÇAKMAK MAH.NATO SOKAK MATEMATİK 2013040117 OKLIDTEN ALANA BAKIS BÜŞRA ÇITAK MAHSUNI ÖZDAĞ ALEV ÇENGEL
59 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Namık Kemal Ortaokulu BAHÇELİEVLER MAH.FULYA SOK.NO.14 FİZİK 2013039477 ESTEL PROJESİ İZEL ÇATEL YELDA AKKAR
60 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.GÜLAĞAÇ SOK.NO:1 MATEMATİK 2013043921 ASAL SAYILAR VE KARELERİNİN KALANSIZ BÖLÜNEBİLME KURALLARININ İLİŞKİSİ NAZLI AKÇAY REYHAN ÜMİT KARAKARÇAYILDIZ
61 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu ESENTEPE MAH.AKÇAĞ SOK. FİZİK 2013044669 OTOMOBILLERDEKI ELEKTRIKLENMEYI ÖNLEYELIM GÜLNUR TATLISES MELIH ŞAHAN FUNDA ÇIRAY
62 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu ŞİRİNTEPE MAH.ÖNCEL SOK.NO:2 FİZİK 2013047530 DINAMOMETRELERDE FREN SISTEMI SEMIH ŞAHİN SEDA BAŞDAŞ
63 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Sami Sipahi Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.KAĞİTHANE SOK. NO: 48 ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013044073 FUREM SAYILARI FURKAN ALPAY EMRE ŞAHİN SEDAT ONUR İLENGİZ
64 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu ESENTEPE MAH.AKÇAĞ SOK. FİZİK 2013044622 JEOTERMAL ENERJI BOŞA GITMESIN (ESKIŞEHIRDE JEOTERMAL ENERJININ KULLANIMINI ARTIRMAK) FURKAN YURT İZLEM GÜRCAN FUNDA ÇIRAY
65 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Sami Sipahi Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.KAĞİTHANE SOK. NO: 48 ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013043856 AKILLI CETVEL 1 MEHMET ACAR EMİR OMURTAK SEDAT ONUR İLENGİZ
66 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Battalgazi Ortaokulu GÖZTEPE MAH.ÖZNURLU SOKAK NO 27 MATEMATİK 2013043334 MUTLAK DOĞRUSU GÜLCAN UĞURLU GÖZDE BAYRAKÇI
67 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Atatürk Ortaokulu İHSANİYE MAH GAZİ YAKUP SATAR CAD.NO.25 BİYOLOJİ 2013047177 SİGARA VE ALKOLÜN HÜCRE BÖLÜNMESİ AŞAMASINDA KROMOZOMLARDA MEYDANA GETİRDİĞİ ETKİ BERKE ÖZCAN MERYEM AVCI MUSTAFA DEMİRBAŞ
68 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Namık Kemal Ortaokulu BAHÇELİEVLER MAH.FULYA SOK.NO.14 MATEMATİK 2013043796 İKİNİN POZİTİF KUVVETLERİNİN BASAMAK SAYISI ÖZLEM NUR DİNÇEL ŞENAY ERTEN
69 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Sami Sipahi Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.KAĞİTHANE SOK. NO: 48 ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013043738 SİHİRLİ 1 LER FATMANUR CANIGÜR EDA YONTUNÇ SEDAT ONUR İLENGİZ
70 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Namık Kemal Ortaokulu BAHÇELİEVLER MAH.FULYA SOK.NO.14 FİZİK 2013052410 EV YAPIMI MASAJ ALETİM GÜNAY GÖKMEN ŞAHİN GİZEM SALAS KARADEMİR
71 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu ESENTEPE MAH.AKÇAĞ SOK. MATEMATİK 2013048751 ONDALIK SAYILARI KOLAY ÇARPMA EGEMEN MERT ESMA DEMİR
72 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Namık Kemal Ortaokulu BAHÇELİEVLER MAH.FULYA SOK.NO.14 KİMYA 2013053118 İLAY SAÇ KREMİ FİKRİYE AYÇA BÜYÜKKOÇ İLAYDA KAMALI GİZEM SALAS KARADEMİR
73 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Sabri Kılıçoğlu Ortaokulu ERENKÖY MAH.YAVUZLAR SOK.NO:4 Odunpazarı/ESKİŞEHİR MATEMATİK 2013049881 SONU 5 LİLERİN KARESİNİ ALIYORUM EMRE YILMAZ OĞUZ GÜL
74 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Halil Durmaz Ortaokulu Şarhöyük Mahallesi Çıraklı Sokak No:5 FİZİK 2013049673 GÜNEŞ GİRMEYEN EV KALMASN FATIH ERDAĞ CAN PİRENLİ ESRA ÖZKAN AĞIR
75 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.GÜLAĞAÇ SOK.NO:1 FİZİK 2013048190 ZAMAN TASARRUFÇU SİLGİ MURAT BATU KOCA ELİF EMRA YEDİYILDIZ
76 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Battalgazi Ortaokulu GÖZTEPE MAH.ÖZNURLU SOKAK NO 27 KİMYA 2013050928 LÜLETAŞINDAN FİLTRE FURKAN EHLİZ ÇAĞLA VURUCU MELTEM YORGANCILAR
77 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Cemalettin Sarar Ortaokulu FEVZİ ÇAKMAK MAH.NATO SOKAK FİZİK 2013052589 KUZEYDEKİLER ÜŞÜMESİN ELİF NUR YILMAZ BAHAR TİFTİK MUSTAFA ÖZEL
78 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu ESENTEPE MAH.AKÇAĞ SOK. MATEMATİK 2013021673 103 İLE BÖLÜNEBİLME KURALI ZEYNEP İKİZ FURKAN ÇELİK AKIN KEKLİK
79 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Ticaret Borsası Ortaokulu BATİKENT MAH. DONATIM SOK. NO:4 FİZİK 2013023732 MUSLUĞU AÇ,TASARRUFA BAŞLA BURAK IZA CEYDA GÖKDEMİR FATMA SEVİM
80 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Barış Öztürk Ortaokulu ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ TÜRELİ SOK. NO:6 MATEMATİK 2013030041 LEV KIR KURALI TUNA KIRAÇ BUĞRA LEVENT EBRU ÇALIŞ EKMEKÇİBAŞI
81 ESKİŞEHİR MİHALGAZİ Mihalgazi Ortaokulu 9 Mayıs M. 9Mayıs C. No 10 Mihalgazi KİMYA 2013029524 ÇAM ÖZÜNDEN BELGE KORUYUCU MEHMET HÜSEYIN BOZKURT SAMET AKGÜL MURAT ÖZFINDIK
82 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 MATEMATİK 2013029063 SONSUZ ARDIŞIK SAYILAR BURAK KURNAZ BUĞRA ALİŞOĞLU FEYZAL ÖZTÜRK
83 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ULUÖNDER MAH.ÖRSAN SOK.NO:8 MATEMATİK 2013044660 İKİZ MATEMATİĞİ MELİH AKSU ŞEVVAL AKSU FEYZAL ÖZTÜRK
84 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi ARİFİYE MAH.BİLİR SOK.NO:11 MATEMATİK 2013034021 SİHİRLİ PARMAKLAR 2014 AŞKIN SU OCAKTAŞ AYŞENUR SUDE KARAGÖZ ALİ FUAT URHAN
85 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi ARİFİYE MAH.BİLİR SOK.NO:11 MATEMATİK 2013038382 KARESİNİ ALIYORUM KEYFİME BAKIYORUM OZAN ORHUN GÜLBASAR ALİ FUAT URHAN
86 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu GÖKMEYDAN MAH.GÜLAĞAÇ SOK.NO:1 MATEMATİK 2013037826 KARELER İÇİNDEKİ ÇİFT SAYILAR DAMLA ÜNLÜ VELİ ÖZÇELİK
87 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Namık Kemal Ortaokulu BAHÇELİEVLER MAH.FULYA SOK.NO.14 BİYOLOJİ 2013038009 LED-KAR BİTKİ BÜYÜTME SİSTEMİ BEYZA BİNGÖL ANIL KULA İSA TAŞ
88 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Orgeneral Halil Sözer Ortaokulu YENİDOĞAN MAHALLESİ ÇAMKORU SOKAK NO:12 MATEMATİK 2013044068 ÇOKGENLERİN GEZEGENİ MÜNEVVER GÜLENER YAĞMUR AYDIN GİZEM ERZURUMLU
89 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Taptuk Emre Ortaokulu AĞAPINAR MAH.1708. SOK. ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR FİZİK 2013044150 EKOLOJIK AHIR FUAT TURAN AYSUN ÇAKIR
90 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI Orgeneral Halil Sözer Ortaokulu YENİDOĞAN MAHALLESİ ÇAMKORU SOKAK NO:12 MATEMATİK 2013044049 MUCİZE İŞLMELER ŞEVVAL SEZER MİNE İKİZ GİZEM ERZURUMLU
91 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI Şehit Barış Öztürk Ortaokulu ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ TÜRELİ SOK. NO:6 MATEMATİK 2013045333 PELİNDROM SAYILAR FERHAT AKINCI ALİ RIZA AYDIN PELİN KAHYA