Epilepsi ve Ben 2015 Resim Yarışması

Epilepsi ve Ben 2015 Resim Yarışması

Son Başvuru: 15 Haziran

“Epilepsi ve Ben” resim yarışması, çocuk epilepsi hastalarına sosyal destek sunmak amacıyla Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından organize edilmekte, UCB Pharma A.Ş.’nin sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. Yarışmanın amacı, epilepsi konusunda farkındalığı artırmak, epilepsisi olan çocukların kendilerini ifade etmesine olanak yaratmak ve epilepsiden etkilenen bireyleri ve aileleri birleştirmektir.

Kimler katılabilir: Yarışmaya, epilepsisi bulunan 16 yaş altındaki çocuklar katılabilir.

Katılımcı kategorisi: 6-11 yaş – 12-16 yaş

Resmin türü: Sulu Boya – Yağlı veya kuru pastel – Yağlı boya – Karışık

Boyutlar: Kağıt ya da tuvalin kısa kenarı 25 cm’den kısa olmamalıdır. Resimleri çerçevelemeyiniz. Bu işlem, sergiden önce yarışma koordinasyon merkezi tarafından yapılabilir.
Katılımcıların kişisel bilgileri, sadece yarışma yöneticileri tarafından kullanılacaktır. Katılımcının eseri, sergi, kitap, takvim vb. için seçilirse, sadece katılımcının adı ve soyadı ve eserin başlığı ile birlikte kullanılacaktır. Ödül kazanan eserler basında yer alabilir.

Eserler, 15 Haziran 2015 tarihine kadar, cortex iletişim, Tanburi Ali Efendi Sokağı No:15 34337 Etiler/İstanbul adresine gönderilmelidir. Değerlendirme Jüri tarafından yapılacaktır.

Başvuru Formu İndir