#EPICSHOT4GLORY Yarışması

#EPICSHOT4GLORY Yarışması
Katılım Koşulları

1. #EPICSHOT4GLORY yarışması, 18 – 25 Mayıs 2017 tarihleri arası, resmi Facebook ve Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır. Yarışmanın kazananları 26 Mayıs tarihinde resmi Facebook ve Instagram hesabı üzerinden duyurulacaktır.
2. Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için öncelikle Türk Hava Yolları Facebook hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
3. Belirtilen tarihler arasında yarışma postunu beğenen, yorum yapan ve doğru tahmini yapan kişiler yarışmaya katılmış sayılır. Bu kişiler arasından,
Türk Hava Yolları jürisi ‘en yaratıcı atış’ videosunu paylaşan 1 kişiye gidiş – dönüş Avrupa bileti hediye edilecektir.
4. Yarışma postunu beğenmeyen, Facebook sayfasını like yapmayan ve yorum yapmayan katılımcıların başvuruları göz önünde bulundurulmayacaktır.
5. Yarışmanın tüm hakları Türk Hava Yolları’nda saklıdır.
6. Yarışmaya katılan her katılımcı, “Yarışma Kurallarını” kabul etmiş sayılır.
7. Katılanlar arasından seçilecek kişi, Türk Hava Yolları Facebook Türkiye sayfasından duyurulacaktır.
8. Kazanan kişi, iletişim bilgilerini Facebook’tan mesaj ile en geç 24 saat içerisinde ulaştırmalıdır. 24 saat içerisinde iletişime geçmeyen katılımcının ödülü iptal edilir. Yerlerine yedek bir talihli seçilir. Yedek talihliler Türk Hava Yolları Facebook Sayfasından duyurulur.
9. Türk Hava Yolları, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
10. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için ayrıca ürün veya hizmet satın alma vb. zorunluluklar bulunmamaktadır.
11. Yarışmayı kazanan katılımcı, kazanmış olduğu bu hakkı hiç kimseye devredemez, bu hakkın para olarak karşılığı talep edilemez. Yarışma, bir başka kampanya ile birleştirilemez.
12. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
13.Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
14. Türk Hava Yolları’nın kampanya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Türk Hava Yolları’nın her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, İşBu Kampanya şartlarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Facebook sayfasındaki notlarda ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir.

https://www.facebook.com/notes/t%C3%BCrk-hava-yollar%C4%B1/epicshot4glory-yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1-kat%C4%B1l%C4%B1m-ko%C5%9Fullar%C4%B1/1472864202734984/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin