Entrepreneurial Network Day

Entrepreneurial

Entrepreneurial Network Day

Girişimcilikle ilgileniyor musun? Seni 21 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz harika bir etkinliğe davet ediyoruz.

Saat 11:00 -14:00 saatleri arasında KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi girişimlerinin nasıl bu noktaya geldiğini dinleyebilir, girişimcilikle ilgili merak ettiğin her şeyi sorabilirsin. En güzel tarafı ise stajyer arayan girişimlerin kurucuları ile direkt bir araya gelerek kendini tanıtabilir, hem networking ortamı sağlayabilir hem de KWORKS girişimlerinde staj yapma fırsatı yakalayabilirsin.

Etkinlik günü sunum yapacak ve networking ortamına katılarak staj yapma fırsatı yakalayabileceğin girişimler:

FlyMedi: Yurtdışında daha uygun fiyat ve yüksek kalite tedavi arayanlarla, uluslararası sertifikalara sahip hastanelerin buluştuğu ve her şey dahil sağlık turu paketlerinin(konaklama, transfer ve tedavi) listelendiği bir sağlık turizmi pazar yeridir.

Others: Bireylerin ve kurumların geçici iş gücü ihtiyaçlarını giderebilmek için bu işleri yapabilecek yetenekli üniversite öğrencilerine ulaşabilecekleri bir pazar yeridir.

ServisSoft: Satış sonrası servis hizmetlerinin tek merkezden yönetilebilmesini sağlayarak bu hizmetlerin takibini kolaylaştıran bulut tabanlı bir yazılım sunmaktadır.

Botanalytics: Yapay zekâ tabanlı chatbotlar için konuşma analizi ve performans ölçümlemelerinin yapılmasını sağlayan bir çözümdür.

Codela: Yazılımcıların programlama yeteneklerini dijital ortamda otomatik değerlendiren hizmet olarak yazılımdır. (Saas)

Dopigo: E-ticaret operasyonel süreçlerini tek bir noktadan kolayca yönetmeyi sağlayan bulut tabanlı bir B2B çözümü sunmaktadır.(SaaS)

Unibble: Üyelerine haftalık veya aylık olarak sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar sunan bir sağlıklı yaşam kulübüdür.

Userguiding: SaaS sağlayıcılarının ürün rehberlerini kod yazmadan oluşturabilecekleri bir araçtır.

Vidyou:CRM datasına sahip tüm şirketlere, hedef kitlelerinin kişisel özelliklerine göre gerçek zamanlı video pazarlama servisi sunan platformdur.

Viravira: Tekne kiralamak isteyenlerin tek bir platform üzerinden online kiralama yapabileceği platformdur.

Polenio: Araştırmacıları aradıkları hedef kitleyle buluşturan web ve mobil tabanlı bir pazar araştırma platformudur.

Akaunting: KOBİ’lere yönelik bulut tabanlı ön muhasebe yazılımıdır.

Joker Menu: Yemek siparişlerini restoranda beklemeden herhangi bir yerden vermeyi sağlayan mobil yemek siparişi ve pazarlama platformudur.

Bead: Ticari binalarda enerji tüketimin insan yogunluguna göre analiz edip otomasyon sistemini kontrol eden IoT teknolojisidir.

Etkinlik ücretsiz olacaktır, kontenjanla sınırlı olduğu için başvuru yapanlar arasından seçilen adaylar katılım kazanma hakkı yakalayacaktır. Bu fırsatı kaçırmamak için sen de hemen başvuru yap!

https://www.youthall.com/event/entrepreneurial-network-day