Enka Okulları 19. İlkbahar Öğretmenler Konferansı

Enka Okulları 19. İlkbahar Öğretmenler Konferansı “Aktif Öğrenme” teması ile 11 Mart 2017 tarihinde okulumuzda gerçekleştirilecektir.

1999 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlenen konferans ile amacımız; Enka Okulları öğretmenlerimizin mesleki gelişim alanında aldıkları eğitimleri devlet okulunda hizmet veren meslektaşlarıyla paylaşmalarını sağlamaktır. Enka Okulları olarak ilkelerimiz arasında öğrenme topluluğunu geliştirmek yer almaktadır.

Öğretme yerine öğrenme merkezli olmaya, insan gelişiminin her aşamasının farklı olduğuna ve her bireyin benzersiz olduğuna, her çocuğun kendisini ileriye götürecek zorluk seviyesine göre öğrenmesi gerektiğine inanıyoruz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli illerden ve okullardan gelen meslaktaşlarımıza buluşacağımız konferansımıza gösterdiğiniz ilgi ile öğrenme yolculuğumuza birlikte devam edeceğimiz için mutluyuz.

Konferansa Kayıt Formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

Konferans sunum programını kayıt masasında size verilecek dosyadan temin edebilir ve sunum yerlerindeki listeye isminizi yazarak kayıt yapabilirsiniz.