Enigma Akademi Yeni Eğitmenlerini Arıyor.

Son yıllarda yaşadığımız olaylar eğitim ve öğretimi farklı bir mecraya taşımış oldu. Yüzyıllardır yüz yüze yapılan eğitim ve öğretim faaliyetleri Covid -19 salgını ile birlikte online eğitimin kolaylayıcı yönü ve evrensel boyuta ulaşabilen iletişim ağı ile her an ve her yerde eğitim ve öğretim faaliyeti yapılabileceğini göstermiş oldu.

Enigma Akademi uzun yıllardır öğrenci ve öğretmen eğitimleri yapan,çeşitli yayınlar üreten bir öğrenme hareketidir. Pandemi döneminde yapmış olduğu online atölyeler ve eğitimlerle deneyimlerini pekiştirmiş ve yeni sezonda ‘Online Okul‘ konsepti ile yeni bir faaliyet yürütmeye başlamıştır.

2022-2023 Eğitim – Öğretim sezonunda Enigma Akademi Online platformunda çeşitli branşlarda eğitmenlik yapacak öğretmenlere ihtiyaç vardır. Tüm süreç online olarak ilerleyecek olup, eğitimler zoom üzerinden yapılacaktır. Eğer siz de online eğitim vermek istiyorsanız şimdi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Not: Eğitmenlerin zoom platformuna hakim olmaları ,online eğitim tecrübelerinin olması ve özellikle en iyi oldukları alanlardan başvuru yapmaları hem onlar için hem bizim için daha elverişli olacaktır.

Eğitmen Başvuru Formu:
https://forms.gle/PJygvQxieiSJhAjR7