Enformatik Olimpiyatı 1. Aşama Sonuçları

A GURUBU – 5. 6. 7. SINIF SONUÇLARI

Enformatik Olimpiyatı

SIRA   1. AŞAMA SINAV   TÜRÜ  ADI SOYADI  SINIFI  OKUL ADI  OKUL  İLÇESİ  ÖĞRETMEN   ADI SOYADI
1  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  EMRE İBRAHİM YAZ  6. SINIF  ZÜBEYDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU  SARIYER  ŞABAN  YAMACI
2  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET HAMDİ AKYILDIZ  5. SINIF  ŞAİR BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR İ.Ö.O.  BEŞİKTAŞ  SAFİYE  KARABIYIK
3  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MUHAMMED BHDN TUNCER  6. SINIF  SULTAN FATİH İ.Ö.O  FATİH  F.HASAN  TUNCER
4  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  BESTE KEKLİK  5. SINIF  PROF. DR. ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU  İ.Ö.O.  ŞİŞLİ  SENAR  KARABAK
5  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET CAN TOKMAK  5. SINIF  PROF. DR. ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU  İ.Ö.O.  ŞİŞLİ  SENAR  KARABAK
6  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ZEYNEP PELİN KUTLUĞ  5. SINIF  PROF. DR. ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU  İ.Ö.O.  ŞİŞLİ  SENAR  KARABAK
7  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  YAĞMUR CACA  5. SINIF  PROF. DR. ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU  İ.Ö.O.  ŞİŞLİ  SENAR  KARABAK
8  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MERVE SEVİM  5. SINIF  PROF. DR. ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU  İ.Ö.O.  ŞİŞLİ  SENAR  KARABAK
9  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  CAN AHMET TOKMAK  5. SINIF  PROF. DR. ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU  İ.Ö.O.  ŞİŞLİ  SENAR  KARABAK
10  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MUSTAFA KARŞIYAKA  7. SINIF  ÖZEL ŞEFKAT İLKÖĞRETİM OKULU  GAZİOSMANPAŞA  FATİH  ÇAKRAZ
11  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  SUDE MERAL ELGÜN  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ YEŞİLVADİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  YUSUF  DOĞAN
12  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MEHMET YAYLACI  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ YEŞİLVADİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  YUSUF  DOĞAN
13  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MUHAMMED EREN YUVACI  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
14  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET ALP SANCAK  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
15  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MEHMET FATİH TELOĞLU  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
16  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MERT İHSAN ATALAY  7. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
17  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MİNA SULTAN SEVİL  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  YUSUF  DOĞAN
18  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET NECİP GÖRGÜLÜ  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  YUSUF  DOĞAN
19  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MUHAMMET FARUK VURSUN  6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
20  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  EKREM YILMAZ  5. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
21  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  FURKAN ÖZDEMİR  5. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
22  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7
MEHMET SELAHADDİN
ŞENTOP
6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
23  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  İLKER CAN ÇİÇEK  5. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
24  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ALI KEREM YILDIZ  6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN 25  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  HASAN BAL  5. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
26  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AVNİ ANIL TÜRK  5. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
27  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MUHAMMED BİRCAN ULU  6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
28  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  CEM KAYA  7. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  OZCAN
29  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  YUSUF BURAK BİLGE  6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
30  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MELİKŞAH EMRE ÇAKIR  6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
31  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET BURAK SERT  6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
32  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  SENA ONUR  6. SINIF  ÖZEL ÇENGELKÖY ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜSKÜDAR  CEVDET  ÖZCAN
33  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET ERTUĞRUL ÖZBEK  6. SINIF  ÖZEL ÇENGELKÖY ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÇENGELKÖY  CEVDET  ÖZCAN
34  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ALPEREN NASUH SARAÇ  6. SINIF  ÖZEL ÇENGELKÖY ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜSKÜDAR  CEVDET  ÖZCAN
35  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  KADİR KAYA  7. SINIF  ÖZEL CİHANGİR İLKÖĞRETİM OKULU  BAĞCILAR  TURHAN  BECERİKLİ
36  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  YASİN AKTAŞ  7. SINIF  ÖZEL CİHANGİR İLKÖĞRETİM OKULU  BAĞCILAR  TURHAN  BECERİKLİ
37  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ZEHRA ÇINAR  7. SINIF  ÖZEL CİHANGİR İLKÖĞRETİM OKULU  BAĞCILAR  TURHAN  BECERİKLİ
38  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MELİS YILMAZ  7. SINIF  ÖZEL CİHANGİR İLKÖĞRETİM OKULU  BAĞCILAR  TURHAN  BECERİKLİ
39  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  LEVENT ATASOY  7. SINIF  ÖZEL CİHANGİR İLKÖĞRETİM OKULU  BAĞCILAR  TURHAN  BECERİKLİ
40  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  SERHAT MEHMET YILMAZ  7. SINIF  OZEL CENGELKOY ANAFEN ILKOGRETIM OKULU  ÜSKÜDAR  CEVDET  OZCAN
41  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  CEREN DİNÇER  6. SINIF  MAHİR İZ  İ.Ö.O  PENDİK  AYCAN  ŞAHİN
42  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  KERİM CAN KARA  6. SINIF  KOCA RAGIP PAŞA İÖO  BAĞCILAR  SERDAR GÖKHAN  YAKIN
43  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MÜSLİM TARIK SEVİK  5. SINIF  HOBYARLI AHMET PAŞA İ.Ö.O.  FATİH  NİHAL  SARIKAYA BAŞ
44  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MEHMET BURUL  5. SINIF  HOBYARLI AHMET PAŞA İ.Ö.O.  FATİH  NİHAL  SARIKAYA BAŞ
45  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  LUTFULLAH UYGUR  7. SINIF  FATİH GAZİ İ.Ö.O.  FATİH      
46  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MUHAMMED AYDIN  5. SINIF  DR. İFFET ONUR İLKÖĞRETİM OKULU  KÜÇÜKÇEKMECE  MAHMUT  KESER
47  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET SAIT YANIK  7. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OGUZHAN  SAHIN
48  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  EMRE KILIÇ  5. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
49  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  SERHATCAN AĞCAKOCA  7. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN 50  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  FURKAN ALDEMİR  7. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
51  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  OĞUZHAN ŞAHİN  7. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  ALİ  ŞAHİN
52  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  AHMET SAİT YANİK  7. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
53  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ELİFNUR BAYRAM  5. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
54  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  BERKAY AHMET YEŞİLLER  5. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
55  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  BEHİYE NESLİHAN AYDIN  5. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
56  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ÖMER AKBOĞA  5. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
57  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ÖMER FARUK YEŞİLLER  5. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
58  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  EMRE İNCEÇELİKLİ  6. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
59  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  FURKAN YOLAGELDİ  6. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
60  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  MUSTAFA CAN ÜRETEN  7. SINIF  ANADOLU HİSARI İ.Ö.O  BEYKOZ  ZELİHA  BOZ
61  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  FURKAN ÜRETEN  5. SINIF  ANADOLU HİSARI İ.Ö.O  BEYKOZ  UMUT  BULUT
                      
62  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  VEYSEL ERDOĞDU  7. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
63  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ENES ALTUG YILMAZ  7. SINIF  AVCILAR FATİH KOLEJİ  AVCILAR  OĞUZHAN  ŞAHİN
64  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ESAT CAN ŞİRİN  5. SINIF  HOBYARLI AHMET PAŞA İ.Ö.O.  FATİH  NİHAL  SARIKAYA BAŞ
65  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ONUR BURAK ÖZDEMİR  6. SINIF  ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  CEVDET  ÖZCAN
66  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ENES SELİM ÖZDEN  6. SINIF  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU  ÜMRANİYE  YUSUF  DOĞAN
67  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  OZAN YALÇIN  5. SINIF  ÖZEL SEZİN İLKÖĞRETİM OKULU  ÇEKMEKÖY  TUFAN  KIZILDAŞ
68  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  SEZİN ÖZTÜFEK  5. SINIF  ÖZEL SEZİN İLKÖĞRETİM OKULU  ÇEKMEKÖY  TUFAN  KIZILDAŞ
69  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  SERHAN ÜNSAL  5. SINIF  ÖZEL SEZİN İLKÖĞRETİM OKULU  ÇEKMEKÖY  TUFAN  KIZILDAŞ
70  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  CEYDA YÜKSEL  6. SINIF  YAŞAR DOĞU İ.Ö.O  KAĞITHANE  CÜNEYT  GÖKTAŞ
71  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  FEYZA ASLAN  6. SINIF  ZÜBEYDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU  SARIYER  SEVGİ  MARUL
72  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  ŞEVAL ŞİT  7. SINIF  ZÜBEYDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU  SARIYER  NEVİN  AKGÜL
73  1. AŞAMA A GRUBU 5-6-7  EREN GÜNEŞTAŞ  7. SINIF  ZÜBEYDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU  SARIYER  SEVGİ  MARUL