Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi

Endüstri 4.0

Son yıllarda Endüstri 4.0’ın konuşulduğu çok sayıda organizasyon gerçekleşti. Artık teoride değil, uygulamada neler yapıldığına bakma zamanı…

Yurt içi ve yurt dışından uygulama örneklerinin sunulacağı Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Artık yurtiçi ve yurtdışında hızla Endüstri 4.0’a uyumlu ürünlerin gelişmesi ve uygulama örneklerinin de başlaması ile birlikte bu konu tema konusu olmaktan çıktı ve Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi olarak TOBB 2018 takviminde yerini aldı.

Neden Katılmalısınız?
Günümüzde fabrikaların çok büyük bir bölümü Endüstri 4.0’a uyumlu olmayan hiç bir yatırım ürününü satın almayı tercih etmiyor. Bu süreçten sonra dijital sanayiye uyumlu olmayan ürünlerin satışı her geçen gün zorlaşacak.

Şüphesiz fabrikaların yüzde 100 dijitalleşmesi süreci kısa bir sürede olmayacak. Ancak, markanızı yakın bir gelecekte Endüstri 4.0’ın içinde anılmasını istiyorsanız bu organizasyona mutlaka katılmalısınız.

Çünkü, 2015 yılından beri tüm ST Endüstri Zirvelerinde tema konusu olarak işlediğimiz Endüstri 4.0 konusu, büyük ilgi gördü. Artık Robot Yatırımları Zirvesi ile eş zamanlı, ancak bağımsız bir organizasyon olan Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ne çok sayıda fabrikanın yoğun ilgisine sahne olacak.

http://www.endustri40zirvesi.com

ST ALTERNATİF FUARCILIK ve ORGANİZASYON TİC. LTD. ŞTİ.

Kaptanpaşa Mahallesi, Darülaceze Caddesi
Famas İş Merkezi A Blok No: 45 Kat: 3 Okmeydanı-Şişli / İstanbul

E-posta: [email protected]
Telefon: +90 212 220 96 88
Fax: +90 212 222 79 63

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

3 × 1 =