Ekosistem Geliştiricileri Programı

girişim
Ekosistem Geliştirmek

Şu an startup kurmak istemiyorum fakat tam bir “Girişimcilik Sevdalısıyım ve Ekosistemi Geliştirmek İstiyorum” diyorsan, yepyeni programımız tam sana göre!

Sıfırdan bir girişim kurarak yolculuğu çıkmak, kullanıcıların hayatına dokunmak ve girişimi büyütmek şüphesiz ki heyecan verici. Startuplar, bu uzun ve zorlu yolculukta yatırım fonları, girişimcilik programları, kurumsal şirketler ve ortak çalışma alanları başta olmak üzere tüm ekosistem paydaşlarıyla bir ilişki içinde oluyorlar. Bu ilişkileri ne kadar iyi yönetirlerse ve ekosistem ne kadar çok gelişirse başarılı olma ihtimalleri de artıyor!

İşte biz de tam bu noktaya dokunarak, girişimlerin yolculuğunun çok daha verimli ve keyifli olmasına destek olmak adına “Ekosistem Geliştiricileri” programını başlatıyoruz!

Girişimcilik ekosistemini detaylarıyla öğreneceğin, ekosistemi geliştirecek projeler yapabileceğin ve birçok farklı rolde görev yaparak startupları yakından tanıyabileceğin programımıza başvurunu bekliyoruz!

Sınırlı sayıda “Ekosistem Geliştiricisi Adayı” kabul edeceğimiz programda kriterlerimiz; motivasyon, ekosistemde yer alma istekliliği ve yeterli zaman ayırma olacak.

5-6-7 Şubat’ta bootcamp ile başlayacak program

Son Başvuru 31 Ocak