EĞLENCELİ DISNEY KARAKTERLERİ NEXT LEVEL AVM’DE

Ankara’nın yeni buluşma noktası Next Level Alışveriş Merkezi, Disney Channel’in sevimli kahramanları Korsan Jake ve Türkiye’de ilk kez Prenses Sofia’yı Ankara cemiyet hayatının ünlü aileleri ve çocuklarıyla buluşturdu.

Next Level Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte Ankaralı çocuklar Disney Channel eğlencesini, sevilen kahramanlar Korsan Jake ve Prenses Sofia ile bir araya gelerek yaşadı. Korsan Jake ve Prenses Sofia ile fotoğraf çektirip, hazırlanan özel kostümleri giyen çocuklar, aileleriyle keyifli saatler geçirdi.

Disney Channel’in eğlenceli kahramanları Korsan Jake ve Prenses Sofia, 26-29 Ekim tarihlerinde Next Level Alışveriş Merkezi’nde 11.00-19.15 saatleri arasında çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Prenses Sofia ve Korsan Jake’in maceralarını

Disney Channel’dan da takip edebilirsiniz…

(Disney Channel Frekansları: Turksat 2A ǀ Digiturk Kanal 167 ǀ D-Smart Kanal 130 ǀ Teledünya Kanal 169 ǀ TTNET Tivibu Ev Kanal 120 / Netd.com)

 

Next Level Alışveriş Merkezi

Next Level Alışveriş Merkezi, Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk ve tek projesi Next Level içinde yer alıyor. Eskişehir ve Konya Yolları’nın kesiştiği noktada bulunan Next Level AVM Ankara’daki alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek, ulaşılabilir lüks konseptiyle bir araya getirilen toplam 145 markaya ev sahipliği yapıyor. Açık alan konsepti, farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranları ile dikkat çeken, Podyum Kat’ta yer alan ve AVM’nin galeri boşluklarına denk gelen tabanı şeffaf süs havuzları, gün ışığının ışık kırılmalarıyla AVM’ye ulaşmasını sağlıyor. Su ışıltıları içinde alışveriş yapma olanağı sağlayan Next Level, şık peyzaj alanı, Türkiye’de ilk ve tek AVM içinde müstakil bina olarak inşa edilen sinemasıyla farklılığını gösteriyor. Ankara’nın vazgeçilmez adresi olmayı hedefleyen Next Level AVM, 24 Ekim 2013 tarihinde kapılarını misafirlerine açtı.

Disney Channel Türkiye Hakkında:

The Walt Disney Company çatısı altında yer alan kanalların amiral gemisi Disney Channel, 12 Ocak 2012’de Türksat 2A uydusu üzerinden şifresiz yayına başlamasıyla birlikte ülke genelinde erişimini 12 milyonu aşkın haneye çıkarmıştır. Ocak 2012’de açılan Disney Channel Türkiye Facebook sayfasının halihazırda 650.000’ın üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Disney Channel Turksat 2A 12015 H – Yatay 27500, Digitürk Kanal 167, D-Smart Kanal 168, Teledünya Kanal 169 ve Tivibu Ev Kanal 120 üzerinden yayın yapmaktadır.