Eğitimde Yeni Nesil Hece Koleji

Ankara Sincan Bölgesinin Kurumsallaşmış Köklü Koleji Hece Kolejin de yeni Dönem Kayıtlar Başlıyor.Alanında 25 yıllık geçmişi,Keçiören bölgesinde Yeni Nefes Koleji ,Çay yolu Bölgesinde İlk Hece Anaokulu bünyesinde bulunduran Okul Sincan Bölgesi öğrencilerine Kaliteli ve Başarılı eğitimi ile ve güçlü kadrosuyla eğitim olanağı sunuyor.Eğitim de dolu dolu 1 yılı doldurmak üzere olan okul hem eğitim kalitesi,hem öğretmen kadrosu ve Sosyal ,kültürel aktivitelerin bol olduğu eğitim yapısıyla dikkati çekiyor.

Hece koleji Yönetim kadrosu yıllardır Eğitim sektöründe emek veren önemli isimlerden oluşuyor.Murat Köse tarafından kurulan eğitim kurumu 25 yıllık dersane,yayın sektörü ve diğer kolejlerinde ki güçlü eğitim olanaklarıyla eğitim sektöründe başarıları ile söz ediyor.

Hece koleji eğitim ve öğretime başladığından bu yana her hafta İlköğretim,Ortaokul,Anaokulu öğrencilerine yönelik Akademik,Aile içi,Veli iletişimleri konularında her hafta velilere yönelik eğitimler düzenlemektedir.

Okul bünyesinde Ana sınıfı,İlkokul,Ortaokul sınıfları ,çok amaçlı Konferans salonu,Güncel Kütüphane ,20 adet Bilgisayarın bulunduğu Bilişim Teknolojileri sınıfı,İngilizce Laboratuvarı,Fen Bilimleri Laboratuvarı,Akıl ve Zeka Oyunları sınıfı,Müzik Sınıfı ,Görsel sanatlar Sınıfı ,Yemekhane,Çok amaçlı spor salonu ,İbadethane ile Sincan bölgesinde kaliteli eğitim kurumu olarak yer almaktadır.

Okula kayıt yaptıran her öğrenci Seçmeli derslerden seçip almış olduğu eğitim ve öğretimin yanında başarılı ,keyifli vakitler geçirebileceği sosyal kültürel eğitim olanaklarından da yararlanıyor.

Temel Dini Bilgiler
Bu eğitimle öğrencilerimiz Hz Muhammed hayatı,Temel Dini Bilgilerimiz,Fıkıh,Kelam,Arapça eğitimini alanında uzman eğitimcilerle kulüp eğitimimizle öğreniyor,gezi ,gözlem faaliyeti ile kendilerini geliştirebiliyorlar.

Müzik Sınıfı

Bu eğitim programıyla alanında uzman eğitimcimiz Gitar,Piyano,Keman,Obua,Ney,Flüt,Mızıka gibi çeşitli müzik aletleri ile eğitm alıp alanında kendilerini geliştiriyorlar.

Beden Eğitimi
Çok amaçlı eğitim sınıfında öğrenciler Futbol,Basketbol,Voleybol,Kar-ete,Dart,Masa Tenisi,Kayak,Güreş gibi çok amaçlı eğitimlerde kendilerini geliştiriyor

Drama/Tiyatro
Alanında uzman eğitimcilerle keyifli drama oyunları ,ve tiyatro etkinlikleriyle sahnede kendilerini geliştirme fırsatı yaratıyorlar.

Bilişim Teknolojileri
Farklı eğitim paketleri ile donatılı 20 kişisel bilgisayarda temel kodlama ve İngilizce Dyned çalışmaları

Akıl ve Zeka Oyunları
Yaş guruplarına göre önemli zeka oyunları ile donatılan çok amaçlı sınıf

Sizlerde yeni nesil ve çok amaçlı bir Eğitim diyorsanız www.hecekolejisincan.com hemen tanışın …

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.