Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Gönüllü Formu

Değerli Eğitimciler,
Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın 18’incisini #GörevimizOyun temasıyla 1-8 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz için çok heyecanlıyız!

Eğitim Reformu Girişimi olarak, 2004’ten bu yana her yıl Sabancı Vakfı’nın ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle Eğitimde İyi Örnekler Konferanslarını düzenliyoruz. Konferans ile Türkiye’nin farklı bölgelerinden eğitimcilerin, kendi öğrenme ortamlarında ürettikleri birbirinden değerli projeleri derleyip yaygınlaştırmaya; böylelikle öğretmenlerin birbirinden ilham almasına ve eğitimde yenilikçi fikirlerin çoğalmasına katkı sunuyoruz.

Bu yıl 18’incisini salgın nedeniyle çevrimiçi gerçekleştireceğimiz konferansımız, 1 Ekim 2021 Cuma günü başlayacak ve 8 Ekim 2021 Cuma günü sona erecek. Bu yıl da Türkiye’nin dört bir yanından öğretmen, öğrenci, veli, sivil toplum, kamu ve özel sektör temsilcilerinin bir araya gelmesi ve geçirdiğimiz zor dönemin ardından konferansın neşeli bir festival havasında geçmesi için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

#GörevimizOyun diyerek ilham alıp vereceğimiz bu konferansı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, sizin için ve sizinle birlikte gerçekleştirmek istiyoruz. Eğitim alanından paydaşlarla birlikte düşünme, üretme ve işbirliğinin sahip olduğu dönüştürücü gücün farkındalığıyla, bu güce güç katmak ve nitelikli eğitimi birlikte inşa etmek üzere sizleri İÖK gönüllüsü olmaya davet ediyoruz. Konferans öncesi ve süresince dilediğiniz zamanlarda İÖK’e vereceğiniz destek, konferansın dijital alanların etkin olarak kullanılmasına, katılımcılararası etkileşim artmasına ve konferansın zenginleşmesine katkıda bulunacak.

Sizler de gönüllü olmak isterseniz, bu formu 13 Eylül saat 12.00’a kadar doldurarak, gönüllü havuzundaki yerinizi alabilirsiniz. Sonrasında bir toplantı günü belirleyerek, sizlerle buluşacağız.

Şimdiden bu heyecanı birlikte yaşayacağımız herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Ekibi

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZiQEbYca5INbgQTKlgmrGLvQ0bBchYgFpM6SBrZ4MiUWVqg/viewform