Eğitimde İyi Örnekler 2012 Başvuruları Uzatıldı

Eğitimde İyi Örnekler 2012 için katılımcı kayıtları 19 Mart Saat 17.00’ye kadar bağlantısından yapılabilecek. Kamu kurumlarından gelen katılımcılar için kayıt ücreti 25 TL, özel kurumlardan gelen katılımcılar için kayıt ücreti 50 TL olarak belirlendi.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2012’de sözlü ya da poster sunum yapmak üzere kabul edilen ve başvuru formunda adı yazan kişinin kayıt yaptırması gerekmiyor. Ancak birden fazla kişinin başvuru formunda adı geçmesi durumunda sözlü sunuş sahibi sisteme girerek ekibindeki iki kişinin, poster sunuş sahibi ise ekibindeki bir kişinin ücretsiz olarak konferans kaydını yaptırabilir. Başvuru formu doldurulurken formda yer almayan isimler ücretsiz kontenjandan yararlanamazlar. Poster ve sözlü sunum ekibinin kontenjan dışında kalan üyelerinin ödeme yaparak kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.

İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri konferansımıza ücretsiz olarak katılabilirler. Öğrenci kayıtları için Eren Güner’e ereng@etixtravel.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Konferansa farklı kurumlardan kişilerin katılımını sağlamak için her kurum için 10 kişilik bir kontenjan ayrıldı. Bu kontenjana poster ve sunuş sahipleri dahil değildir.

Kayıt sürecine ilişkin her türlü bilgi için bilgi@egitimdeiyiornekler.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.