Eğitimde Fark Yarat Kongresi Online

Eğitim Kongresi
Eğitimde Fark Yarat

Eğitimde Fark Yaratan konuşmacılarımız, yenilikçi ve devrim niteliğindeki tecrübeleri, fikirleri ile sizlerle buluşucak!

Eğitim alanında birçok paydaşın bir araya gelmesini sağlayan ‘Eğitimde Fark Yarat Zirvesi’, COVID-19 salgını nedeniyle, 9 Mayıs 2020 tarihinde Zoom Platformu üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.
Üniversitemizin eğitimde niteliği benimseyen ve öğrencilerine en iyi eğitim deneyimini sağlamayı amaçlayan vizyonu doğrultusunda, alanında uzman ve öncü akademisyenler ve görev yaptıkları alanlarda fark yaratan isimlerin katılımıyla gerçekleşecek olan ‘Eğitimde Fark Yarat Zirvesi’, sınırlı kontenjanı, çeşitli seminerler ve atölyeler ile zenginleştirilmiş içeriği ile eğitim alanındaki güncel ve gelişmekte olan konulara ilgi duyan TED/TEDÜ mensubu tüm öğrenci, akademisyen ve idari personelimizin yanı sıra, TED/TEDÜ mensubu olmayıp etkinliğe ilgi duyabilecek herkesin katılımına açıktır.

Yıllar boyu deneyimleriyle fark yaratmış konuşmacılarımızı görmek için Konuşmacılar kısmına girebilirsiniz. Bu eşsiz deneyimlere ortak olmak için hemen kayıt olun!

Bu yıl ise 2. ve Covid-19 nedeni ile çevrimiçi olarak düzenlenicek olan “Eğitimde Fark Yarat Kongresi Online” 9 Mayıs 2020 tarihinde, alanında önde gelen akademisyenlerin ve fark yaratan iyi örneklerini paylaşacak olan öğretmenlerin bir araya gelmesini sağlayacak yeni bir platform oluşturan Eğitimde Fark Yarat Kongresi Online’nın düzenlenme amacı, çeşitli seminerler ve atölye çalışmalarıyla zenginleştirilmiş olan eğitim alanındaki güncel konulara ilişkin farklı paydaşların bir araya gelerek yüz yüze tartışma olanağı elde etmelerini sağlayacak bir kapasite oluşturmaktır.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Eğitimde Fark Yarat, tüm dünyayı etkileyen COVID-19 salgını nedeniyle, 9 Mayıs 2020 tarihinde, Zoom Platformu üzerinden çevrimiçi gerçekleşecektir.

Eğitimde Fark Yarat, eğitim alanındaki güncel ve gelişmekte olan konulara ilgi duyan herkesin katılımına açıktır. Katılmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Seminerlere Katılım : Ücretsiz
Panellere Katılım: Ücretsiz
Atölyelere Katılm: Her Atölye için 20 TL

En az 3 seminer veya panele katılım durumunda Katılımcı Sertifikası verilecektir. Ayrıca her bir atölye için Atölye Katılım Sertifikası verilecektir(atölyeler için alınan ücret bu sertifikaya dahildir).

Detaylı bilgi ve kayıt için: www.egitimdefarkyarat.com
Herhangi bir sorunuz için e-posta aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

six + two =