“Eğitimde Dönüşüm, Uyum ve Sürdürülebilirlik” Çevrimiçi Eğitim Araştırmaları Kongresi

Eğitim Kongresi
Eğitim Araştırmaları Kongresi

Değerli Katılımcılar, İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından II. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresini çevrimiçi olarak düzenlemenin ve sizlerle birlikte olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Teması “Eğitimde Dönüşüm, Uyum ve Sürdürülebilirlik” olarak belirlenen kongremizde, Pandemi döneminde deneyimlenen toplumsal, sosyal ve kültürel değişim ve dönüşümler ve bunların eğitim ve eğitimsel süreçler üzerindeki yansımaları hakkında farklı disiplin alanlarından gelen dünyadaki bilim insanlarının yaratıcı düşünce ve çözüm önerilerinin fark edilmesi amaçlanmaktadır.

Öğretmen yetiştirmenin, modern öğrenme ortamlarının ve disiplinler arası çalışmaların öneminin daha da yoğun bir şekilde anlaşıldığı ve tüm dünyayı etkileyen Covid 19’un etkisinin yoğun olarak hissedildiği bu günlerde ilgi ve katkılarınızla daha önce gerçekleştirilen kongremizde de olduğu gibi mevcut kongremizde de bilimsel paylaşımları çoğaltmak üzere tüm alanlarındaki tebliğlerin sözel olarak sunularak, teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

Elde edilen veriler ışığında ulusal ve uluslararası düzeyde bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağımızı ümit ettiğimiz II. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresinde sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Saygılarımla

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

Kongre Konu Başlıkları

Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi
Eğitim Programları ve Öğretim
Eğitim Yönetimi ve Denetimi
Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme
Güzel Sanatlar Eğitimi
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi
Mesleki ve Teknik Eğitim
Okul Öncesi Eğitimi
Özel Eğitim
Psikolojik Danışma ve Rehberlik
Sınıf Eğitimi
Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi
Uzaktan Eğitim
Yabancı Diller Eğitimi
Eğitim ile İlgili Diğer Alanlar

4 – 6 Aralık 2020

Davet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

4 × 4 =