Eğitimde Değişim Konferansları

“Kendinde yarattığın değişim, dünyayı aydınlatır” der Ramana Raharsi. Peki dünyayı aydınlatacak bu değişim için elini taşın altına koyanlardan mısınız? Yoksa taş yerinde güzel diyenlerden mi?

Türkiye’nin önde gelen eğitim konuşmacıları EDK’da!
Uzmanlardan öğrenebilir, diğer katılımcılardan ilham alabilir ve kişisel öğrenme ağınızı oluşturabilirsiniz.

Gerek sosyal medyada gerek sosyal yaşantımızda değişim kelimesinin çağrışımları sorulduğunda cevapların tamamına yakını eğitimdir. Eğitim dediğimizde ise ilk akla gelen kelime okuldur. Öyleyse değişim için eğitime ihtiyaç vardır. Eğitim ise sadece okulda mıdır? Okul ile sınırlandıran bir kültürün içinde yer alması mıydı sadece eğitim?

Eğitim; ideolojiden, bir başlık altında anılmaktan, kavramlardan, sınırlandırılmış bir bakış açısından çok daha öte her yerdedir. EDK Organizasyon Komitesi olarak değişim için kapıları aralıyoruz.. Kapıları sonuna kadar açmak için güce ihtiyacımız var. Gerek ilham veren konuşmacılarımız ile gerekse sunumlar ve atölyelerimiz ile bizlere ve katılımda bulunan herkese vizyon katacak, aralanan kapıların ardında görünen manzarayı çizip, düşünmek, öğrenmek için cesareti olan tüm herkese bir davet yazısıdır bu.

Paradigmalar bizim haritamız. Araziyi işlemek için bir modelden çok daha fazlasına ihtiyacımız var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin