Eğitimde Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları Eğitimi

öğretmen eğitimi
Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

CleverBooks, dünyanın her yerindeki çocuklar için Artırılmış Gerçeklik teknolojisine ve geleneksel eğitim yardımcılarına dayalı en yenilikçi eğitici ürünleri sunmaktadır. Eğimde yeniliklere erişimde fırsat eşitliğini gözeterek, en verimli çözümleri en uygun fiyatlarla sunarak yeni nesil ve yaratıcı çocukları güçlendirmeye çalışmaktadır. Dünyadaki her sınıfta dijital devrime öncülük ederek, Artırılmış Gerçekliğin eğitim sektöründe kullanımına ve eğitimin geleceğine yönelik standartların belirlenmesine destek vermektedir.

Artırılmış Gerçeklik; K12 araştırmacı ve yaratıcı öğrenim ortamına dahil olmaya teşvik eden harika bir öğretim aracı olarak ciddi bir popülerlik kazanmıştır.

Bugün, eğitimde AG öğrenciler için müfretada uydurulmuş 3 boyutlu içerik ile çok oyunculu etkileşiminde benzersiz ortaklaşa deneyimler oluşturmaya kadar uzanmıştır.

Artırılmış işbirliği evreninde öğrenciler farklı STEM etkinlikleri ile araştırma ve etkileşim içine girebilir, coğrafi konumlarına bakmaksızın işbirliği ve ortak buluş projelerine dahil olabilir. Öğretmen tarafından yürütülen etkinliklere herhangi cihazdan (web tabanlı veya mobil) ve dünyanın her yerinden akranları ile birlikte derinlikli görsel öğrenme deneyimine katılabilirler.

Artırılmış gerçekliğin STEM eğitimini nasıl zenginleştirebileceğini sizlerle paylaşmayı arzu ediyoruz. Sizleri etkinliğimizde aramızda görmekten mutlu olacağız.

Online
Çar, 2 Şub 2022, 15:00 – 16:00

https://us02web.zoom.us/j/83097229062?pwd=YmpieXJMTmdzOW9XTUtGUWVRajVHUT09#success

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin