Eğitim Teknolojileri Hızlandırma Programı Başlıyor!

Eğitim Teknolojileri
Eğitim Teknolojileri

Eğitim Teknolojileri Hızlandırma Programı, eğitim sektöründe yenilikçi çözümler sunan girişimleri desteklemek için hayata geçirildi. Program kapsamında seçilen girişimler, eğitim ve iş dünyasından uzman mentorlar tarafından mentorluk ve danışmanlık hizmeti alacak, yatırımcılarla buluşma ve iş birliği kurma imkanı bulacak.

Teknopark İstanbul ve Millî Eğitim Bakanlığı’nın iş birliğiyle kurulan Eğitim Teknolojileri Kuluçka ve İnovasyon Merkezi (ETKİM), eğitim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren girişimciler ve girişimci adayları için “Educube Hızlandırma Programı” başvurularını almaya başladı!

Educube, eğitim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren veya eğitim teknolojilerine uyumlu iş fikirleri geliştiren girişimlerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştirilmesini ve büyümesini hedefliyor.

Öğretmen eğitimleri için sayfamızı takip ediniz.

Educube tarafından seçilen girişimler, 22-23 Mayıs tarihlerinde Millî Eğitim Bakanlığı ve Teknopark İstanbul’un öncülüğünde gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Eğitimde Yapay Zekâ Formu” 1. AR-GE Proje Pazarı’nda sunum yapma fırsatı elde edecekler.

Educube Hızlandırma Programı’na başvurmak isteyen girişimciler, başvurularını adresinden yapabilirler.