Eğitim Modelleri Zirvesi

öğretmen eğitim
Eğitim Modelleri Zirvesi

Eğitim modelleri zirvesi; dünyada kabul görmüş eğitim modellerini, eğitim sektörünün ilgili mercilerine tanıtan ve bu konu hakkında akademik çalışmaları bulunan konuşmacıları bir araya getiren etkinliktir.

Etkinlik süresince, dünyada aktif olarak uygulanan en iyi eğitim modellerini online katılımla dinleyebilir ve merak edilenleri davetli konuşmacılarımıza sorabilirsiniz.

Monre Akademi tarafından organizasyonu sağlanan Uluslararası Eğitim Modelleri Zirvesi 27 – 28 Mart 2021 tarihlerinde online olarak düzenlenecektir. Zirveye 9 farklı ülkeden 16 konuşmacı katılmaktadır.

Zirve programı içerisinde, Dünya’da kabul görmüş Finlandiya Eğitim Modeli yanısıra Azerbaycan Yüksek Eğitim Modeli , KKTC Eğitim Sistemi, Montessori Reggio Emilia, IB ve Harezmi eğitim Modelleri, ve Eğitim alanında çeşitli akademik çalışmalarda bulunmuş akademisyenler, Global Teacher ödüllü Eğitimciler, Almanya , Azerbaycan, BAE, İngiltere ve Singapur’dan alanında uzman konuşmacılar ve son olarak Özel Eğitim temalı panelde uzman isimler bilgilendirmelerde bulunacaktır

Eğitim Modelleri Zirvesi Konuşmacıları

Dr. Muhammad Nazir AMIR
Singapur

Prof. Kalwant BHOPAL
İngiltere

Hatice DÜZGÜN
KKTC

Dr. Marie Christine GHANBARI
Almanya

Yrd. Doç. Dr. Didem İŞLEK
KKTC

Onur KARCI
Türkiye

Prof. Dr. Zeynep KIZILTEPE
Türkiye

Prof. Dr. Ahmet KONROT
Türkiye

Irja NIKKINEN
Finlandiya

Dr. Dana AL-QINNEH
BAE / Kanada

Maarit ROSSI
Finlandiya

Doç. Dr. Anar RZAYEV
Azerbaycan

Uzm.Psk. Ayşegül Ünal SARAÇ
Türkiye

Salih SARPTEN
KKTC

Clark STROUPE
ABD

Sabiha TOPALLAR
Türkiye

Arş. Gör. Poorani VIJAYAKUMAR
Singapur

[email protected]
27-28 MART 2021

ONLINE PLATFORM
Etkinlik, Etgi Group’un profesyonel hizmet desteği ve Zoom alt yapısı ile düzenlenecek ve etkinlikten 3 gün önce tüm katılımcılara bireysel kullanıcı adı ve şifre iletilecektir.
Etkinlik süresince İngilizce-Türkçe Simultane sağlanacak ve dileyen katılımcılar İngilizce anlatımları orijinal dilde takip edebilecektir.
Etkinlik süresince görüntü kaydı yapılacak ve bu kaydın bir bölümü etkinlik tamamlandıktan sonra seminer web sitesinde yayınlanacaktır.

https://egitimmodellerizirvesi.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin